Dárek na poslední chvíli? Máme tip! 

mokaflor
Mokaflor. Foto: Consulta.cz

Nechali jste výběr dárečku na poslední chvíli? Nevadí, máme pár tipů, které by vás mohli zachránit. Tipy na dárky s možností osobního odběru. 

Dárek pro muže: manžel, přítel, kamarád – ocení Plánovací poker

Existuje skvělá hra, která si získává pracovní kolektivy po celém světě. A kterou v České republice ještě skoro nikdo nezná (dáme ruku do ohně, že ani ten váš chlap ne). Říká se mu Plánovací poker (v zahraničí Scrum poker). To nejlepší plánovacím pokeru je, že to není žádná hazardní hra. Ale neuvěřitelný pomocník pro pracovní týmy. Využívá se pro odhad úsilí nebo velikosti zadaných úkolů.

Dárek pro ženu: kamarádku, maminku – kouzelná nástěnka pro vzpomínky

Víte, jak moc ženy milují změnu? Stěhování nábytku, květin, stolů, dětí i zvířat? Jestli ne, tak jste jen dostatečně dlouho s žádnou nežili v jedné domácnosti. Dopřejte ženě tuto vášeň ke změně. Ať si hraje a nezlobí. Znáte kouzelnou nástěnku magic chart? Představte si, že kamkoliv (stěnu, dveře, okno) dáte něco jako fólii. Ona se jako kouzlem přichytí (jen díky elektrostatickému náboji) a okamžitě se na ní může psát fixou, která je součástí balení.

Dárky pro děti: rozviňte kreativitu

Na jednu stranu se pro děti vybírají dárky nejlépe. Prostě jdete do hračkárny, necháte tam majlant a ono to vždycky nějak úspěšně dopadne. Hloupé je, že už po týdnu jsou všechny ty hračky od babiček a tetiček (jo, přesně ty za ty neskutečné peníze) hezky schované ve skříni a bez zájmu. Jestli chcete vyniknout, dejte jim něco, co ještě neviděly. Na trhu se objevila úžasná věc. Samolepící tapeta. Popisovatelná a magnetická. Jmenuje se Wrap-Up. Nalepí se na zeď a okamžitě se na ní dá psát mazatelnou fixou a ještě na ní magnetem přidělávat všechny ty obrázky, vzkazy, fotky a ústřižky. Máme vyzkoušené a garantujeme 10 z 10 dětí z toho je paf. 

Pro všechny ty, kterým chcete dát něco malého a zaručeného: prostě dobré kafe

Ale jako fakt dobré kafe. Žádné povídání kolem. Jen skvělá káva z malé pražírny v Itálii. Za úplně normální cenu. Ale s chutí, která získává ocenění po celém světě. To je káva Mokaflor, která se dá sehnat zrnková i v kapslích. 

Všechny výše uvedené dárečky můžete pořídit na www.consulta.cz a nebo pokud máte obavy z rychlosti doručení, není problém osobně si dárečky vyzvednout na pobočce ve Vyškově.


Další články