Vyrazte do akce jedině s kvalitní outdoorovou kamerou

Lamax W7.1
Kamera Lamax W7.1

Jsou okamžiky, které se neopakují. Ať už jde o zážitky z pohodové dovolené u moře nebo o adrenalinovou výpravu do hor, jedno zůstává společné, chceme si uchovat co nejvěrnější vzpomínky. Většina z nás pak sáhne po mobilním telefonu a jednoduše fotí a natáčí. Kdo ale jednou poznal výhody outdoorové kamery, ten může potvrdit, jak málo stačí k tomu, aby se záznam přiblížil realitě.

Kouzlo outdoorové kamery spočívá především v její odolnosti. V podstatě s ní můžete natáčet a fotit v situacích a podmínkách, kde by se váš mobilní telefon nebo fotoaparát jen stěží dal použít. Většina aktuálních kamer přitom nabízí jednoduché propojení s chytrým telefonem, a tak jej tento malý přístroj zastoupí v situacích, jako je třeba potápění, jízda na snowboardu nebo túra v extrémním počasí. Jednou z takových akčních kamer je LAMAX W7.1. Co umí?

Kamera, která něco vydrží

Outdoorová kamera LAMAX W7.1 je určena aktivním lidem, kteří jsou ve svém živlu především při adrenalinových sportech nebo výpravách. A vydrží opravdu hodně. Můžete se s ní potápět do hloubky 12 metrů, aniž byste potřebovali pouzdro. S pouzdrem, které je součástí balení, kamera zvládne dokonce 40 metrů. Nevadí jí sníh, déšť ani otřesy a nárazy. Přitom dokáže pořizovat záběry v nejlepší 4K/30 fps kvalitě.

Výbornou vychytávkou je stabilizační funkce MAXsmooth, a tak i ty nejextrémnější záběry zůstanou bez rozklepání. To se hodí třeba při jízdě na horském kole. Slowmotion zase až čtyřnásobně záběry zpomaluje, přičemž zachovává Full HD kvalitu. Tak třeba skvěle vyniknou triky na prkně.

Čerstvé zážitky můžete pouštět do světa hned a bez čekání. Kameru lze připojit k Wi-Fi a s mobilem ji rychle propojíte pomocí aplikace. Extrémní videa nebo fotky tak můžete posílat svým blízkým ihned klidně na druhý konec světa a nebo je postovat na sociální sítě.

Duální displej

Kamera se jednoduše ovládá pomocí dotykového 2” displeje nebo tlačítek. Vše je přehledné a vždy rychle připravené k natáčení nebo focení. Nepromeškáte tak vůbec nic. Natočené záběry si lze bezprostředně po akci prohlédnout. Je libo selfie? Žádný problém. I na to výrobce myslel, takové snímky lze jednoduše pořídit pomocí 1,4” předního displeje.

Krabice plná příslušenství

Kamera LAMAX W7.1 je dodávána s bohatým příslušenstvím. Odpadá tak starost se sháněním drobností, které zkrátka ke kameře potřebujete. V krabici najdete třeba již zmiňované pouzdro na potápění, držák na kolo nebo na helmu či utěrku z mikrovlákna. Nechybí ani standardní stavový závit a hlavně kvalitní baterie, která zvládne až 2 hodiny záznamu ve Full HD. Pro delší natáčení není problém baterii rychle vyměnit. K ukládání dat pak slouží micro SD karta s kapacitou až 128 GB.

Outdoorovou kameru LAMAX W7.1 můžete zakoupit ihned na e-shopu značky LAMAX za skvělých 3 390 Kč.

Více informací naleznete na adrese
www.lamaxshop.cz/cs/outdoorove-kamery/1097-lamax-w71-8594175356267.html


Další články