3 bezvadné tipy na výlety s dětmi

Výlet s dětmi

Ať jsou vaše děti staré jakkoliv, ať mají různé zájmy, tyhle výlety je budou dozajista bavit.

Máme dvě malé ratolesti a už jsme s nimi projeli kde co. Nedávno, když jsme se jich zeptali, kde se jim nejvíce líbilo za poslední dobu, ihned na nás vykřikli tato 3 nejlepší místa. Doporučujeme je, kde se dá, a všichni si je moc chválí. Zkusíte je?

Fajn Park Chlumec na Cidlinou

Tak s tímto parkem si dali jeho tvůrci opravdu záležet. Ráno, když jsme přijeli, tak bylo již parkoviště plné, takže doporučujeme přivstat si. Co nás ale překvapilo, park se nejevil tak plný, jak to vypadalo na parkovišti. Je obrovský a lidé se v něm rozptýlí. Výčet atrakcí necháme na jeho webu: www.fajnpark.cz, ale za nás musíme říct, že je to naprostá pecka. Důkazem je, že když jsme se v 18:00 podívali na hodinky, tak jsme byli překvapeni, jak ten čas rychle utekl.

Fajnpark
Zdroj obrázku: www.regiontourist.cz

Zoo Dvůr Králové

V největší české zoo je zaručený program na celý den. Děti zvířátka zbožňují, navíc je ve Dvoře Králové dovolené si vzít s sebou i to své domácí zvířátko. Může být opravdu složité projít celý park za jeden den, takže pokud máte více dětí, které zaujme pokaždé jiné zvířátko, doporučujeme si výlet protáhnout klidně i na dva dny. Se synem jsme byli například hodinu u tygrů, s dcerou hodinu a půl u opic.

Zoo Dvůr Králové
Zdroj obrázku: leto.skiresort.cz

Kemp Merkur

Pokud hledáte lokalitu pro výlet s většími dětmi (8 a více), Merkur kemp je dobrou volbou. Tento kemp je největším v ČR a než ho projdete, zabere vám to cca 1 hodinu. V kempu se nachází extrémní množství atrakcí, sportovního vyžití, restaurací atd. Dokonce se zde pořádá i velké množství festivalů, takže termín můžete sladit dle vašeho vkusu na festivaly. My jsme si vybrali sraz amerických aut.

Společný nedostatek většiny zábavných míst v Česku

I když v Česku najdete opravdu úžasná místa, u všech jsme našli jeden společný nedostatek, a to je absence kvalitní kávy. První možností může být ta, že vyjedete autem někam mimo „atrakci“, a zavítáte do nějaké místní kvalitní kavárny. Druhým řešením je připravovat si vlastní mletou kávu ve filtru. Za nás doporučujeme Kávu do kapsy. Používají opravdu kvalitní kávu a její jednoduchý způsob přípravy zaručuje dokonalou chuť. Přitom její příprava trvá cca 2 minuty. Navíc si kávu můžete připravit i kdekoliv na cestách, stačí jen horká voda a hrnek.


Další články