Virtuální kancelář v Praze. Proč nehledět jen na ty nejnižší náklady?

Praha
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Vlastnit nebo pronajímat si kancelář v centru Prahy je pro mnoho podnikatelů z finančního hlediska zcela nereálné, přestože přináší lukrativní adresa mnoho výhod a nové zákazníky. Největší firmy sídlí v Praze a je tak zřejmé, že ten nejlepší byznys se točí právě tam. Velcí hráči si s vámi nebudou chtít dávat schůzky na druhém konci republiky ani v hlučné kavárně. Řešením je virtuální kancelář.

Reprezentativní prostor v centru Prahy

Sídlo firmy Praha je zcela legitimní způsob, jak získat sídlo firmy na pěkné adrese v centru města. Nezískáte jen lukrativní adresu, ale i reprezentativní místo pro setkávání s klientelou, přičemž platit budete jen za dobu, kdy kancelář využijete. Samozřejmostí jsou také doplňkové služby, jako je přeposílání pošty nebo zřízení telefonní linky.

Virtuální kancelář Praha je vybavena novým kancelářským nábytkem, disponuje internetem, tiskárnou, skenerem a kancelářskými potřebami, které vám budou k dispozici. Samozřejmostí je recepce a drobné občerstvení.

Výhodou virtuálního sídla je i pomoc asistentky s administrativou, jako je například jednání s úřady, ale i další servis včetně možnosti vedení účetnictví nebo správy počítačů. Pro větší schůzky si lze připlatit za pronájem zasedací místnosti.

Nejen levný prostor

Kancelářské centrum v Praze najdete na Karlově náměstí přímo u stejnojmenné zastávky linky metra B a dalších spojů hromadné dopravy. Poplatky za využívání služby jsou skutečně jen za čas strávený v kanceláři a žádné minimální měsíční plnění není stanoveno. Pro podnikatele toužící po reprezentativním prostoru v Praze jde o vyloženě lukrativní nabídku, jejímž benefitem není jen ušetření nákladů na provoz vlastní kanceláře, ale možnost výběru z pestrého spektra nabízených služeb, které provozovatel poskytuje. Na klienty tak uděláte skvělý dojem.


Další články