Vánoce jsou za dveřmi

Vánoční dekorace
Foto: www.tapeta-dekorace.cz

Jak si zpříjemnit vánoční svátky? Chce to pořádnou výzdobu. Samozřejmě po vás v žádném případě nechceme, abyste měli na zdi celoročně tapetu s vánočními motivy, přesto lze využít různé další možnosti, jak si doma vytvořit útulnou atmosféru. Většina lidí si interiér před vánočními svátky zdobí různými světelnými řetězy, girlandami, někteří si pořizují i další dekorativní předměty s vánoční tématikou.

Výzdoba patří na okna

Zatímco někteří staví za okno nesmrtelnou světelnou pyramidu, vy můžete být o krok napřed. Chcete okna ozdobit decentně, jednoduše a levně? Nechcete plýtvat energií a vše zbytečně osvětlovat? Potom zrušte nákup vánočních světýlek a použijte raději samolepicí bordury s vánočními motivy. Je libo stromky, srnky, chaloupky, vánoční kouličky či jemné vločky? V bílém provedení nebudou příliš nápadné, přesto okna krásně ozdobí. Nemusíte se obávat zbytků lepidla, vánoční bordury lze beze zbytku z okna sejmout a opakovaně použít. Vyberte si váš motiv, nalepte na každé okno jinou, doplňte drobnostmi, které postavíte třeba na okenní parapet, a vánoční výzdoba je na světě.

Když už máte okna polepená krásnými stylovými vánočními bordurami, co zbytek interiéru? Jistě už máte připravený adventní věnec a možná další dekorace z čerstvých větví. Pro dobrou náladu a jako doladění vánoční výzdoby můžete použít samolepicí dekorace i na zdi, dveře, nábytek či kamkoli vás napadne. Samolepicích dekorací existuje nepřeberné množství, vyberte si ty pravé, které se budou hodit k vám domů.

Co tedy ještě zbývá

Když si tak čekáte na Ježíška, venku je sychravo, vlezlo a nepřívětivo, zachumlejte se do teploučké a měkoučké deky. Vyberte si z mnoha vzorů a barevných provedení, k dispozici jsou také hřejivé s beránkem, abyste se mohli při sledování oblíbeného seriálu pořádně zahřát.


Další články