Vybavení pro domácí posilovnu

posilovna
Foto: Grunsport

Nemáte čas nebo chuť na návštěvu fitness centra, ale rádi byste zapracovali na svojí fyzičce? Zařiďte si takovou vlastní malou domácí posilovnu a vybavte se potřebnými stroji a doplňky nebo si zacvičte jen s vlastní vahou.

Kvalitní potřeby na cvičení do domácích posiloven

I pokud máte malý byt a minimum prostoru pro potřebné vybavení, vystačíte si jen s pár kousky. Mezi nepostradatelné a osvědčené posilovací stroje na doma patří například posilovací polohovací lavice v kombinaci s činkami jednoručkami. Zvolte si litinové činky nebo činky s pogumovaným kotoučem. Díky činkám si posílíte horní část těla, jako jsou paže, konkrétně bicepsy a tricepsy. Zároveň poslouží k formování postavy. S posilovací lavicí zase posílíte oblast dolní části těla.

Fitness potřeby, díky kterým si zacvičíte i doma

Díky kvalitnímu fitness vybavení si pohodlně zacvičíte i přímo u vás doma. Stačí mít jen to správné vybavení domácí posilovny. Minimum místa vám zaberou činky, ale i další stroje na cvičení doma. Pořiďte si třeba bench press lavici s olympijskou osou a nakládacími kotouči. Tento stroj vám umožní efektivní cvičení a posílení různých partií těla. V případě, že máte více prostoru a potřebujete vyrýsovat břišní svaly, pak jsou pro vás jako stvořené stroje na břicho. Vsaďte třeba i na cvičení s vlastní vahou a funkční trénink, ke kterému nepotřebujete žádné doplňky.

Česká rodinná firma s dlouholetou tradicí

Spolehněte se na nabídku české rodinné firmy www.grunsport.cz s dlouholetou tradicí, která vyrábí posilovací stroje již od roku 1989. Grün Sport se zabývá i výrobou typizovaných strojů a strojů na míru. Vyberte si jen jeden stroj na posilování anebo si vybavte rovnou celé fitness centrum. Oceníte i možnost individuálního poradenství, rodinný přístup a vstřícný přístup k zákazníkům.


Další články