Sakra, Vánoce. Tipy máme

holky
Foto: Promobily.cz

Máme pro vás dvě zprávy. Jednu dobrou a druhou špatnou. Ta dobrá je – plavková sezona skončila. Teplé kakao a sušenky do ruky, six pack počká do příštího léta. Ta špatná – Vánoce za rohem a vy budete muset vymyslet dalších XY dárků pro všechny blízké. 

A kdo jsme, že si dovolíme vám radit? 

No, ale to bychom nebyli my, abychom nepřišli s nějakým super řešením. A protože se rádi nejdříve pochlubíme (nikdo jiný, než maminka to za nás neudělá), tak vám řekneme, že jsme www.promobily.cz. Jak už název napovídá, jsme e-shop s příslušenstvím pro mobilní telefony. To znamená, že máme úplně všechno pro mobily. Ale fakt všechno. Taky máme vlastní sklady (přes 50 tisíc kusů zboží skladem), což pro vás znamená, že jakmile jednou něco objednáte, tak v naprosté většině případů je druhý pracovní den balíček u vás doma. No a v neposlední řadě jsme moc fajn tým, který udělá, co vám na očích uvidí. A jestli je to pořád málo, tak jako důkaz místo slibů můžeme přidat, že už 3 roky po sobě jsme finalisté heureka e-shopu roku. Hotovo tečka, dost chlubení a jdeme na věc. 

Tip na dárek č. 1: RUCE V TEPLE

Jestli se vaši kamarádi narodili s mobilem v ruce a vy je nechcete vidět v zimě trpět, máme první tip. Tím jsou dotykové zimní rukavice, které přenáší dotyk na mobilní telefon. Co to znamená? Že můžete v klidu ovládat váš mobilní telefon a nesundávat rukavice. Máme je v mnoha vzorech (pro bláznivou kamarádku i decentní babičku) a fungují na 100%. 

rukavice
Foto: Promobily.cz

Tip na dárek č. 2: HUDBA LÉČÍ

Od doby, co jsme si zvykli na všechno používat jedno kouzelné zařízení zvané „mobil“ se z domů a bytů vytrácí hi-fi systémy. Všichni zarytí „hifisté“ si teď na chvíli zacpou uši (a pro jistotu rovnou i oči), ale tyhle repráky jsou bomba. A ucho a srdce běžného uživatele zahřejí až do nebe. Ty menší jsou kompaktnější (vejdou se třeba do kapsy), ty větší zase mají super zvuk a mohou se použít i venku. Skvělý dárek pro všechny, kteří poslouchají hudbu, podcasty, nebo hodně telefonují a jsou zvyklí u toho pobíhat po celém bytě (nebo rovnou uklízet). 

Tip na dárek č. 3: ŽIJU V AUTĚ

Kdo nemá alespoň jednoho kamaráda, který má jako druhý domov svůj vůz, jakoby nežil. A asi taky znáte jeho na první pohled nekoordinovaný zmatek a binec v autě, o kterém ale váš přítel zarytě tvrdí, že je to vysoce funkční a propracovaný systém. Jedno víme jistě, váš kamarád maximálně ocení organizaci aspoň v otázce mobilního telefonu. Podívejte se na super držáky na mobil do auta, které nejen vyřeší problém „odkud to sakra zvoní, podrž mi volant“, ale také udělá jízdy vašeho kamaráda bezpečnější. 

BONUSOVÝ TIP: 

Narodili jste se ve znamení vah? My vás chápeme, tak víte co, tak to vyřešte dárkovým poukazem. Tím prostě nikdy nic nezkazíte. 

Jo, a už se válíte s těmi sušenkami a užíváte klidu? 

My jo, a řekneme vám.. je to pecka!

Užívejte Vánoce bez stresu a kdybyste potřebovali načerpat klid a inspiraci, sledujte nás na Instagramu @promobily.cz 

Holky z ProMobily.cz 

holky


Další články