Potraviny z farem jsou zkrátka nejlepší. V jižních Čechách vám je přivezou od Ivušky

farmarske-potraviny
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Kvalitní farmářské výrobky představují rozumnou alternativu produktů od velkých řetězců. Poctivé potraviny chutnají lépe a jejich nákupem rozhodně uděláte něco pro přírodu. V neposlední řadě také nesmíme zapomenout na podporu lokálních zemědělců. Na Táborsku a po celých jižních Čechách můžete využít rozvoz potravin z Farmy u Ivušky.

Farma u Ivušky je ideálním místem pro rodinný nákup v Táboře. Kamenná prodejna se nachází hned vedle autobusového nádraží. V nabídce obchodu najdete samé zdravé potraviny od ovoce a zeleninu až po uzeniny a sýry od malých lokálních farmářů. A pokud zrovna nejste z Tábora, pak můžete využít rozvoz potravin v jižních Čechách. Trvanlivé produkty pak lze zakoupit přímo na e-shopu.

Jaký je rozdíl mezi produkty od lokálních farmářů a ze supermarketu?

Ovoce, zelenina nebo maso samozřejmě chutná jinak, než jste zvyklí z velkých řetězců. Farmářské produkty nejsou nikde dlouho skladovány ani přepravovány tisíce kilometrů. Je zde pouze trasa od dodavatele do obchodu. Maso z farem má bohatší chuť a je šťavnatější. Pochází totiž od zvířat, která měla pohyb, pásla se po loukách nebo měla velký výběh. V případě bio chovů byla krmena pouze produkty, které jsou přípustné pro ekologické zemědělství.

Stejně tak vás svojí lahodnou chutí osloví kvalitní čerstvé potraviny přímo z farmy. Z paštik, pomazánek nebo šťáv je cítit příroda i láska k řemeslu. Takové farmářské výrobky neobsahují žádné náhražky či barviva a vyznačují se čistou chutí.

Farmářské potraviny k vám domů

Každý si nemůže dovolit pravidelně navštěvovat farmářský obchod. Pokud vám to nedovolí časové důvody nebo vzdálenost a jste z jižních Čech, určitě využijte rozvoz potravin Táborsko a jižní Čechy od Farmy u Ivušky. Čerstvé a kvalitní potraviny dostanete téměř až na váš stůl bez jakýchkoliv starostí.


Další články