Polštářek od HappyFota potěší každého!

Pošťářek Happy Foto
Foto: HappyFoto

Už jste si někdy zkusili vyrobit polštářek z vlastní fotografie? Možná je na to teď ta nejlepší doba. Nouzová opatření se sice rozvolňují, ale znáte to. Lepší je být opatrný, obzvlášť, jestli nemáte dobrou imunitu nebo už nejste nejmladší. Takže klidně zůstaňte sedět doma u počítače a naučte se s námi něco nového.

Nebojte se, není to nic složitého. Od té doby, co má HappyFoto novou aplikaci, můžeme ji doporučit každému. Přímo z mobilu si v ní můžete objednat nejen fotky, ale spousty dalších fotodárků, mezi kterými jsou například fotoknihy nebo na výrobu úplně jednoduché polštářky. K jednomu polštářku totiž potřebujete vlastně jen fotografii a připojení k internetu. Práce s aplikací je tak jednoduchá, že se v ní vyzná i malé dítě. Jestli se chcete pustit do něčeho složitějšího, například do kalendáře či fotoknihy, určitě oceníte, že si projekt můžete uložit zdarma do cloudu a pokračovat v práci, až se vám to bude hodit. A ještě lepší je, že se do aplikace k rozpracovanému projektu můžete přihlásit z mobilu, z počítače nebo z tabletu – a pokaždé ho tam najdete tak, jak jste ho naposledy opustili. Objednat si pak svůj výtvor můžete z jakéhokoli zařízení.

Každopádně nad výsledkem budete žasnout. Jestli takovým polštářkem s vlastní fotkou obdarujete někoho ze svých blízkých, možná ho i rozpláčete dojetím.

Až aplikaci vyzkoušíte, nezapomeňte ji ohodnotit.


Další články