Personalizovaný dárek potěší při každé příležitosti

dárek pro muže
Ilustrační foto. Zdroj: Pexels

Hezký dárek, který potěší, nemusí být drahý. Jděte na to chytře a originálně. Hitem letošního roku jsou personalizované dárky. Co si pod tím máme představit?

Dárek na míru

Personalizované dárek je takový, který je ušit na míru přímo obdarovanému a kdyby byl věnován někomu jinému, nejspíše by mu moc radosti nepřinesl. Takové předměty obvykle nesou věnování, ale jsou doplněny i o prvek, který je pro obdarovaného významný. Může to být cokoliv – fotografie vnoučat, vzpomínka na dovolenou, obrázek v rámečku nebo jmenovka. Typickým příkladem takového předmětu je fotokalendář nebo hrnek s potiskem, jehož příklad najdete zde. Ostatně fotografie hrají u  dárků s vlastním potiskem hlavní roli velmi často, a tak lze vytvořit například:

  • tričko nebo mikinu,
  • pouzdro na telefon,
  • přívěšek na klíče,
  • polštář,
  • vánoční ozdobu,
  • plakát
  • nebo povlečení.

Výroba předmětů na míru není nijak zdlouhavá. Výrobci mají obvykle připravené formy a šablony, do kterých jen umístí fotografii. Pokud však chcete mít dárek na Vánoce jistý, je nejvyšší čas jej připravovat. Více naleznete například na wanapix.cz.

Další tipy na personalizované dárky

Jak už jsme naznačili, ústředním motivem dárků na míru jsou fotografie, ovšem nemusíte zůstávat pouze u nich. Pokud obdarovaného dobře znáte, víte co má nejraději. Personalizovaný dárek může být i vinylová deska nebo CD s podpisem a věnováním interpreta, tričko s motivem oblíbeného místa, puzzle z obrázku, který namaloval někdo blízký. Možností je spousta a věřte nebo ne, zpravidla se jedná o nenákladné dárky, které udělají radost.

Pokud nemáte hluboko do kapsy, přizpůsobeným darem může být i dovolená na místě, kde dotyčný prožil hezké chvíle či do jeho vysněné lokality.

Milovníky gastronomie potěší dort s vlastním obrázkem či láhev vína s unikátní etiketou.


Další články