Kam na Slovensku k vodě? Senec a jeho Sluneční jezera Vás zaručeně uchvátí

senecká jezera
Foto: e-slovensko.cz

Sluneční jezera, která jsou známá také jako Senecká jezera, jsou jedním z nejznámějších a nejnavštěvovanějších rekreačních středisek na Slovensku. Obrovská vodní plocha vznikla spojením pěti menších jezer a kvůli své velikosti je areál rozdělen na severní a jižní stranu. Po obou stranách areálu se nachází bohaté možnosti stravování, ubytování, možnosti využití různých sportů, od volejbalu, přes tenisové kurty, až po vodní sporty nebo si zde můžete jen tak zarybařit. V severní části areálu se nachází aquapark, kde najdete tobogány, hřiště na plážový volejbal, rekreační bazén s atrakcemi pro děti či saunový svět. Bazény jsou napájeny vodou s příjemnou teplotou až do 38 °C. Aquapark má vnitřní a vnější část, což umožňuje jeho otevření během celého roku. Na jižní straně areálu se pak nachází karavanový kemp s bungalovy.

Přes den odpočinek na břehu, večer skvělá párty

Během letní sezóny se v areálu koná řada hudebních akcí. Velkým lákadlem je pro návštěvníky akce pod názvem Senecké léto, která se koná v červnu a zahajuje letní sezónu. Bohatý program slibuje vystoupení známých zpěváků i kapel a pro rodiče s dětmi jsou připraveny doprovodné programy.

Ubytovací střediska na každém rohu

V areálu se nachází bohaté množství ubytovacích zařízení. Skvělé ubytování nabízí nově vybudovaná vesnička, kterou najdete na severní straně areálu. Pokud patříte mezi náročnější zákazníky, určitě Vám bude vyhovovat krásný hotel Sun, který se nachází pouze 30 m od jezera. Pokud přesto stále váháte, obraťte se na DCK Rekrea Ostrava, která Vám s výběrem ubytování ráda pomůže.


Další články