Ne každá hračka pro mazlíčka je ta správná

Uzel Husse
Uzel Husse. Foto. Husse PR

Hračky pro Vašeho parťáka

Každý majitel psa vám potvrdí, že pes není jen tak nějaké zvíře, u většiny chovatelů je to právoplatný člen domácnosti.  Člen, který vás pochopí, když je vám nejhůř a oddaně naslouchá, nikdy se na vás nezlobí, rád vás vidí, není naštvaný.. zkrátka ideální parťák.

Má to svá nepopiratelná pozitiva, ale i rizika. Přiznejme si, že svého pejska milujeme a chceme pro něj to nejlepší.  Někdy však to, co si myslíme, že je pro naše psí kamarády nejlepší, přináší zdravotní komplikace.

Pokud tedy se svým mazlíčkem nemůžete trávit celé dny, ale chcete aby byl i doma o samotě spokojný a dokázal si ve chvílích, kdy se mu nevěnujete, existuje jednoduchá odpověď a tím jsou hračky. Ale pozor, ne všechny hračky, které nakoupíme jsou vhodné a kvalitní.

Jak hračky vybrat?

Při výběru správné hračky musíme myslet na pár drobností. Je důležité dbát na materiál a také na plemeno a velikost psa.

I majitel veterinární kliniky Wellpet Tomáš Horský říká: ,,Kvalitní hračky jsou pro mazlíčky základem, zlepší se jim chrup, posílí čelist abudou mít lepší motoriku“. Kromě této pozitivy, je správný výběr materiálu důležitý i pro bezpečnost. Nikdo z nás si přeci nepřeje, aby v čase naší nepřítomnosti se našemu čtyřnohému miláčkovi něco stalo.

Velikost hračky je stejně tak důležitá, aby nedošlo k omylům a pes malého plemene se musel zabavit hračkou, kterou ani nevezme do své čelisti a naopak.

Firma HUSSE, nabízí hračky pro Vaše mazlíčky z kvalitních materiálů ( 100% kaučuku, bavlny). Nestane se vám tak, že pejsek do sebe dostává při přetahované umělá barviva, spolkne umělá vlákna nebo závadné plastové materiály.  HUSSE nabízí aportovací kolečka, míčky, kuželky a jiné zábavné doplňky.

Pamlsek i za hraní

Už jste slyšeli o chytrých hračkách? Jsou nyní neuvěřitelně trendy. Do hračky lze vložit pamlsek/ granule a mazlíček pomocí vlastního důvtipu a vynalézavosti, se musí dostat dovnitř, a tím si sám trénuje svoje schopnosti a dovednosti.

www.husse.cz @husse_cz


Další články