Co si vzít na sebe na první rande? 

rande
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Na každého z nás působí první dojem jako ten pravý okamžik, kdy víme, zda máme na osobě zapracovat či nikoliv. Zapůsobit hned na první dojem není nic těžkého, pokud si však nevíte rady, nebo jen nevíte, jak se na první rande s osobou obléct, pak se to v našem článku dozvíte.

Nikdy jste dotyčnou osobu neviděli a blíží se vám den sebepoznání? Den plného natěšení a obav? Ať už jste v mladé, střední nebo pokročilejší věkové kategorii, typy a triky na první dojem jsou pro každého. Záleží však vždy na vašem stylu oblékání, a pocitu pohodlnosti.

Seznámili jste se přes seznamku? Máte obavy, že žena nebo muž, nebudou vypadat podle vašich představ? Seznamky jsou v současnosti velmi používanou aplikací pro seznámení se, obzvlášť v dnešní době. Pokud rande nevyjde tak jak jste si představovali, nic se neděje, bude další.

Oblékněte se pohodlně, ale vhodně

Oblečení dělá hodně, co se týče prvního dojmu, a při naprosto nevhodně vybraném oblečení, si můžete vše zcela zkazit. Dojem na procházce v lese slavnostním oblekem rozhodně neuděláte, naopak to o vás bude něco vypovídat. Tady vám přinášíme pár tipů, jak se příležitostně obléct.

  •     Do kina nebo kavárny si vezměte volnější čisté rifle, tričko či košili, tím nic nezkazíte. Mikinou s kapucí nikoho nezaujmete, ba naopak, je to nevhodný kus oblečení na seznámení se.
  •     Barevné odstíny černé nechte doma ve skříni, samozřejmě v případě, že se nejedná o člověka, který miluje černou nebo metal. Barevné odstíny dělají skvělý dojem na člověka, neberte si hlavně nic zářivého.
  •     Pánské obleky jsou vhodné pro formální večeři, dámy mohou uvažovat o šatech na ramínka. V případě, že se jedná o normální večeři, nemusíte si brát sako nebo kravatu.
  •     Hezké, a především čisté boty jsou základem vašeho oblečení. K neformálnímu rande si můžete vzít mokasíny nebo tenisky.
  •     Na rande, které bude v polo formálním stylu si můžete vzít rifle, svetr nebo košili, a hezké boty.

Hygiena je základem

Před randem se dejte pořádně dokupy. Ne, že byste se celý rok neholili, nesprchovali a před randem to dělali. Žena si však povšimne toho, že jste oholený a navoněný, naopak muž si povšimne, že má žena příjemný parfém a je krásně upravena nebo oblečena. Vždy se přizpůsobte tomu, kam máte na první rande namířeno. Zda se jedná o výšlap na hory či divadlo.

  •     Před randem si dejte pořádnou sprchu, použijte šampón a sprchový gel, který není intenzivní vůně, to by nemuselo dělat dobrotu.
  •     Muži si upraví vousy a oholí se, naopak ženy si upraví obočí nebo se zkrášlí, s pomocí malovátek.
  •     Vezměte si na sebe čisté a voňavé spodní prádlo. Váš konečný vzhled by měl působit tak, že vám na vašem vzhledu opravdu záleží, a dali jste si s tím práci.

Ženy použijí příjemný dámský parfém, muži naopak deodorant či kolínskou, která také nebude silné a extravagantní vůně. Berte v potaz, že se ještě neznáte. Nepříjemná vůně by mohla partnera odradit od dalšího setkání se.

Parfém a vůně je především o osobnosti jeho uživatele. Nesahejte hned po něčem, co vám někdo doporučil. Ten někdo může mít odlišné cítění a vnímání, které by k vaší osobnosti nemuselo sedět. I přesto, že se jedná o tak individuální záležitost, existuje na trhu seznam nejlepších parfémů, které jsou na trhu mezi velmi oblíbenými. Zkuste se nechat inspirovat a parfém si před zakoupením nechte očichat. Nikdy nekupujte parfém bez toho, aniž byste věděli, jak voní.


Další články