Na novou sezónu se vybavte prvotřídním dresem Jadberg

dresy
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Léto je tím nejvhodnějším obdobím pro přípravu malého sportovce na další sezónu. Tomu, jak dítě roste, je zapotřebí přizpůsobit i jeho sportovní vybavení. V článku vás provedeme výběrem aktuálních dresů společnosti Jadberg, které lze snadno objednat online.

Dresy na fotbal

Nejoblíbenější ze všech dresů jsou ty fotbalové. Pro malého sportovce můžete vybírat prvotřídní dresy z nejlepších funkčních materiálů a z kombinace nejrůznějších barev a střihů tak, aby dres ladil s jeho oblíbeným týmem. Samozřejmostí je libovolný potisk. Aktuální nabídku najdete na https://www.jadberg.eu/fotbal/.

Dresy na florbal

Podobně jako výše uvedené dresy, jsou i tyto ze špičkových materiálů. Opět lze kombinovat střihy a barvy tak, aby oblečení odpovídalo vašim představám.

Dresy na basketbal

Dresy na basketbal potřebují styl. Přesně takové jsou sety od společnosti Jadberg. Vybírat můžete i skvěle padnoucí boty a funkční ponožky.

Dresy na házenou

Tento kolektivní sport má v Česku velkou tradici a vybírat tak můžete z nepřeberného množství stylů a kombinací. Uvidíte, že kápnete na ten pravý.

Dresy na hokej

Hokejové dresy vyžadují prvotřídní materiály a perfektní střihy. Dresy Jadberg jsou ověřeny stovkami týmů u nás i v zahraničí, a tak máte jistotu, že i vy seženete ten pravý. Potisk na přání vám firma poskytne zdarma.

Dresy na cyklistiku

Na kolo potřebujete aerodynamický, pohodlný, funkční  a stylový dres. Malému sportovci musí přesně padnout, a pokud chce být stylový, laďte jej s barvou jeho kola.

Dresy na hasičský sport

Specifickou kategorií jsou dresy na požární sport. Vzhledem k povaze této náročné aktivity je potřeba vybírat oblečení, které nebude sportovce nijak omezovat. Samozřejmostí je pak široká škála střihů a barev. Dresy pro hasičský sport hledejte na adrese https://www.jadberg.eu/pozarni-sporty/.

 


Další články