Sveďte ho svádivým prádelkem – ještě dnes (a už nikdy na to nezapomene)

spodní prádlo
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Jak dostat vašeho partnera do varu? Jak ho svést během pár chvil? Připravili jsme pro vás pár rad, jak docílit toho, že na vás bude myslet i v noci… A pěkně nemravně.

Erotické prádlo jako hlavní ženská zbraň

Nejdůležitější je příprava – promyslete si, jakou atmosféru chcete doma (tam bude nejlehčí navodit erotickou chvíli) vytvořit. Chcete ho hned po jeho příchodu strhnout na podlahu a pomilovat se, nebo ho svádět notnou chvíli, až po vás bude nebetyčně toužit a sám na vás skočí? Výběr je jen a jen na vás, ale od toho se budou odvíjet i další kroky našeho lascivního plánu:

  • Příprava místa (už máme za sebou).
  • Výběr vhodného prádelka.
  • Okořeníme to hračkami?
  • Běžte na věc.

Erotické spodní prádlo je důležité vybrat v závislosti na cílené atmosféře. Máme pro vás užitečnou radu, která je léty vyzkoušená a můžeme za ni dát ruce do ohně.

TIP redakce Lascivni.cz:

Muži milují, když žena není celá svlečená – volte raději prádelko, které spíše zakrývá, než ukazuje. Pánská fantazie pak jede na plné otáčky a svádění vám nedá už moc práce.“

Jak na výběr svůdného prádelka?

Jaké erotické prádlo tedy vybrat? Nejjednodušší cestou bude erotický komplet – může obsahovat jak svůdně střižené krajkové spodní prádlo (inspiraci si můžete najít v prádle pro svatební noc), tak doplněné například o punčošky či podvazky.

Případně zvolte korzet, pokud chcete navodit trochu dominantnější atmosféru – jemným bičíkem v tomhle případě také nic nezkazíte – dost mužů (ač to nerado na veřejnosti přiznává) je rádo „dole“. Pro inspiraci se podívejte na testy dominantních hraček/pomůcek od zkušených recenzentů.

Hračky do dospělácké postele opravdu patří

Když už jsme o hračkách, pojďme si o nich říci více – na trhu jich je samozřejmě nepřeberné množství – můžete je při partnerských hrátkách využít skvěle. Stačí dobře vybrat – pokud o nich nic nevíte, můžete zkusit magazín lascivní.cz, kde najdete mnoho recenzí erotických hraček.

Pro naše svůdné potřeby na nezapomenutelnou noc můžete zkusit třeba erotická pouta nebo šátky, kterým svůj protějšek znehybníte. Potom mu můžete prsty klouzat po těle a nechat ho trochu „vycukat“. Zbytek večera je jen na vás 🙂


Další články