LISCA – podprsenka bez kompromisů!

podprsenka
Foto: Lisca.cz

Každá máme svou oblíbenou. Tu, která nás doprovází téměř každý den a kterou si šetříme i na zvláštní příležitosti. Tu, která nám dává pocit výjimečnosti. Podprsenka, kterou si navzdory jiným zajímavějším, novějším či troufalejším vybíráme znovu a znovu. Pokud tu svou stále ještě hledáte, je tu pár vlastností, které musí mít podprsenka, na kterou se vždy budete moci spolehnout, a to bez kompromisů.

Správná velikost

Přesvědčte se, zda má vaše oblíbená podprsenka skutečně tu správnou velikost. Jen tak se budete cítit opravdu skvěle, a proto tak budete i působit. Vaším hlavním vodítkem bya mělo být dokonalé padnutí.

Správný model

Ženské postavy jsou různé. Postarejte se o to, aby vaše oblíbená podprsenka vyhovovala tvaru vašich prsou – než se rozhodnete koupit si novou, tak si ji rozhodně vyzkoušejte. Někomu vyhovují podprsenky s výztuží, jiným zase spíš pěnové košíčky, dalším ani jedna z nich. A v každé kategorii existuje mnoho variant.

Správná barva

Podprsenka, kterou budete nosit skoro každý den, musí mít vhodnou barvu, aby pod oblečením téměř nebyla vidět – leda, že byste to chtěla jinak. Rozmyslete si, jaké barvy má oblečení ve vašem šatníku, a zvolte takové prádlo, které se k němu bude nejlépe hodit. Rozhodně nešlápnete vedle, pokud váš ideální model bude mít bílou, černou nebo tělovou barvu.

Správná opora

Pokud máte větší prsa, jsou pravděpodobně také těžší. Přesvědčte se, zda vám zvolená podprsenka skutečně poskytuje dokonalou oporu. Dávejte také pozor na šířku zadní strany podprsenky a ramínek. Nespokojte se s kompromisy – obzvláště pokud mají vaše ňadra velikost košíčků H.

www.lisca.cz, instagram @lisca.cz


Další články