Luxusní briliantové náušnice a náhrdelníky jsou tady pro každého

náušnice
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Brilianty byly odnepaměti symbolem luxusu. Symbolem nedostupnosti a života vyšších společenských vrstev. Co to ale vlastně je briliant? Nejčastěji se takto označuje diamant s charakteristickým kulatým brusem. To jej odlišuje od ostatních drahých kamenů. Pokud si však myslíte, že jsou brilianty nedostupné šperky za statisíce, tak máte pravdu jen z části.

Náušnice a váš vytříbený styl

V uvedených cenových relacích se určitě mohou bez problémů pohybovat. Mohou se pohybovat i mnohem výše, ale není to určitě pravidlo. Mezi tradiční ženský šperk patří nepochybně náušnice. Nosí je ráda každá žena, a přitom luxusní briliantové náušnice vás nemusí stát celé jmění. Pořídit se dají od cen začínajících na částkách okolo 3 tisíc korun. Jakmile se zvětšuje osazený kámen nebo se zvyšuje počet osazených kamenů, tak také pochopitelně roste cena. Kameny bývají osazeny ve zlatu, které je v barvách: 

  • Žlutá
  • Bílá
  • Růžová

Takže jak klasická tradiční, tak obě moderní barvy. Šperky je potřeba vždy vhodně sladit s oblečením. Pokud jej chcete akcentovat, tak je vhodné zvolit jednodušší jednobarevné svršky a spíše subtilní kabelku a méně výraznou obuv. Extravagantnější z vás zase mohu jít do mnoha variací materiálů a barev. Jen si dejte pozor na přílišné překombinování.

dekolt
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Brilianty se vyjímají také v dekoltu

Jako doplněk v podobě šperku lze zvolit také oblíbené přívěsky. Můžete volit mezi jednoduchým moderním stylem, který je vyjádřen především abstraktními geometrickými tvary, nebo vsadit spíše na klasiku. Exkluzivní briliantové přívěsky si vás každopádně získají. Také zde jsou kameny osazeny nejčastěji do třech barevných variant zlata, jako u náušnic. Zajímavé a oblíbené jsou nepochybně také kombinace jednotlivých barev. Ty byly populární vždy a není tomu jinak ani dnes. Šperky jsou opět osazeny buď jedním nebo větším počtem kamenů.


Další články