Na jaké boty je ještě brzo, na jaké ne a na jaké je už pozdě?

Na jaké boty je ještě brzo, na jaké ne a na jaké je už pozdě?
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Boty jsou základním vybavením každé ženy. Sice to není nejlevnější záležitost, ale boty tvoří základ outfitu, proto je nutné mít vícero bot, abychom si vždy vybrali ty, které nám nejvíce padnou a přistanou k looku. Jelikož je tu opět další roční období, je třeba si říct, jaké boty bychom měli vytáhnout z hloubky svých botníků či jaké boty stojí za dokoupení. Samozřejmě si pojďme říct i druh obuvi, na které je už pozdě a na které je ještě brzo.

Každé roční období si vyžaduje svou obuv, v níž se budeme cítit pohodlně a dobře. Vybrali jsme pro vás stylové kousky, které letos nesmíte postrádat. Taky vás upozorníme na pár druhů bot, které ještě nechte chvilku odpočívat v botníku a které už raději uložte k dlouhému spánku.

Na jaké boty je ještě brzo?

Jelikož přichází teprve jaro, což je sice teplé období, ale není to tak teplé období, jako například léto, z botníku bychom neměli vyndávat nazouváky, které jsou sice velice pohodlné a hlavně stylové, ale na jaro se ještě nehodí. Bylo by vám v nich pěkně zima. Stejně tak zvažte nošení balerín. Sice se na jaře velice často začínají baleríny nosit, ale až později – až vysvitne sluníčko a teploty se pohybují nad dvaceti stupni Celsia.

Na jaké boty už je pozdě?

Se změnou ročního období je třeba pár druhů bot uspat k dlouhému spánku. Mezi tyto druhy obuvi se řadí převážně sněhule, které jsou typicky zimní obuví. Jestliže však plánujete jet ještě na hory, sněhule si nechte vytaženy. Kromě toho už schovejte i teplé kozačky a nechte si jen ty semišové, které sahají takřka nad kolena.

Na jaké boty už je čas?

Na jaře se nejčastěji nosí krásné, vkusné, stylové a zároveň elegantní polobotky. Polobotky jsou zkrátka boty, které by měla mít každá žena i každý muž. Hodí se převážně k elegantnějším lookům, nekombinujte je s džíny, k nimž se hodí tenisky. A tenisky jsou další vhodnou obuví, která má na jaře přednost před ostatními!


Další články