S čím se nosí pánské džínové bundy?

džínová bunda
Foto: Shopsy

Hustá a kvalitní džínovina byla původně vytvořena výhradně jako pracovní oděv. Postupem času se však kalhoty, šortky, kombinézy, košile a džínové bundy pevně usadily v životě moderních lidí. Výrobky z tohoto materiálu jsou pohodlné, odolné, nevyžadují zvláštní péči a mohou být v různých barvách.

Módní muži by měli vědět, jak nejlépe nosit pánskou džínovou bundu, aby vypadali stylově a cítili se pohodlně.

Jaké kalhoty nosit k pánské džínové bundě?

Kalhoty můžeme směle označit za základ šatníku, protože není možné najít muže, který by je neměl. Před několika desetiletími stylisté jedním hlasem prohlásili, že pánské kalhoty a džínové bundy musí být ve stejném odstínu (většinou modré). Dnes už tento stereotyp není relevantní a svrchní oděv lze bezpečně kombinovat s různými kalhotami:

  • přijatelné jsou džíny ve světlejších i tmavších odstínech, rovné i úzké modely. Bez módních obnošených a roztrhaných kalhot se neobejdete;
  • s kalhotami z přírodní bavlny v jakékoli barvě;
  • sportovní kalhoty s manžetami;
  • cargo kalhoty se spoustou kapes.

Pánské džínové bundy – vybírání nejlepších modelů

V tomto případě záleží na ročním období a počasí venku. Pokud se rozhodnete pro džínové bombery v chladnějším období, klidně si pod ně oblečte bílý nebo šedý rolák. Může to být i tričko s dlouhým rukávem.

Pro chladný letní den by byly ideální džínový košile na začátku podzimu nebo na konci jara. Barvy a styly nejsou prakticky nijak omezeny. Muži, kteří se nebojí experimentovat, si mohou vybrat světlé tričko s originálním potiskem. Takový obraz by vypadal zajímavě a expresivně.

Klasickou kombinací je podzimní pánská džínová bunda a kostkovaná košile, kterou je vhodné nosit k maturitě. V chladnějším počasí lze k džínům nosit zateplenou mikinu s kapucí.

Jaké boty si mám koupit k pánské džínové bundě?

Na online platformě Shopsy najdete nejen oblečení a doplňky, ale také kvalitní obuv předních značek za skvělé ceny. Pro ty, kteří se rádi oblékají ve sportovním stylu, lze pánskou džínovou bundu doplnit stylovými teniskami. Dobře budou vypadat i páry s barevnými šněrovacími botami, které budou působit jako výrazný akcent image. Dobře budou vypadat také mokasíny.

džínám si oblékněte úzké nebo rovné kalhoty, doporučujeme věnovat pozornost páru s klasickým designem. Mohou to být: opičky, derby, mokasíny nebo oxfordky. Boty v základních odstínech, jako je modrá, hnědá, černá nebo šedá.


Další články