Vtipná trička, ponožky a další veselé oblečení, které teenageři milují!

triko
Foto: Bastard.cz

Mezi teenagery jsou velmi oblíbené nejrůznější vtipné potisky na trička. To asi není potřeba dodávat. Proto také najdete řadu e-shopů, kde jim je můžete koupit. Ale není to pouze o tričku, najde se mnoho dalších veselých kousků oblečení, které působí hodně originálně a stylově. Pokud také máte doma kluka či holku, kteří si ze sebe umějí udělat legraci, pak neváhejte a něco jim také kupte! 

Vtipná klasika, která neomrzí

Trička s potiskem jsou mezi mladými tak populární i proto, jelikož dospělí je téměř nenosí. Někdy je to ale škoda, protože vtipu v ulicích není nikdy dost a nemusíme se ani my dospělí pořád tvářit tak vážně, není to tak? Proto jsme si jisti, že oblíbená trička s potiskem mohou v mnoha případech oslovit i vás. Třeba v nich hned zítra do práce nevyrazíte, ale nad mnohými se jistě zasmějete. 

Na tričkách je použit kvalitní sítotisk, který zajistí dlouhotrvající výdrž potisku. I tak je ale vždy doporučeno prát je raději naruby, aby triko vydrželo opravdu co nejdéle. Nejoblíbenější jsou modely, které pocházejí od českých a slovenských grafiků. Aby ne. Kdo jiný, než našinec dokáže vystřihnout pointu potisku hezky česky. Dvojsmysly tak rozhodně nezapadnou. Kromě triček lze vybírat také třeba: 

  • Mikiny 
  • Vaky a tašky
  • Osušky 
  • Ponožky
ponožky
Foto: Bastard.cz

Smějeme se na celé kolo

Hledáte něco opravdu netradičního? Pak vsaďte na ponožky! Ty mají samy o sobě předpoklad doslova hýřit vtipem. Mohou mít oči, pusu, mohou cenit zoubky, zkrátka cokoliv. Anebo mohou vypadat třeba jako kus ementálu, ze kterého vykukuje myš. Bastardí ponoživo je tady zkrátka od toho, aby pobavilo vás i okolí. A pokud si necháte džíny trochu vyhrnuté nad kotníky, mohou veselé ponožky obdivovat všichni na ulici. Garantujeme, že se budou za břicho popadat. Tento měkký dárek je také jedním z mála, kterým nepohrdne ani teenager.


Další články