Kvalitní kosmetika od Mrtvého moře a ze Středozemí na dosah

kosmetika
Foto: Sabon.cz

Na konci devadesátých let minulého století si dva přátelé z dětství otevřeli v Tel Avivu malý obchod s mýdlem vyráběným podle staré australské receptury, kterou získali během svých cest po světě. Tak vznikla společnosti Sabon, která má dnes luxusní pobočky po celém světě a v současnosti je přístupná i českým zákazníkům prostřednictvím online světa nebo tří prodejen v Praze.

Od tradičního mýdla k rozmanité luxusní kosmetice

Sabon je název vycházející ze semitského slova mýdlo. Pryč jsou ale časy, kdy společnost nabízela jen mýdla. Nyní si zákazník může kromě svěžích ručně vyráběných mýdel vybírat i mezi produkty pro péči o tělo a další kosmetikou té nejvyšší kvality.

U všech výrobku je dbán důraz na nejvyšší kvalitu ingrediencí i zpracování. Výrobky tak obsahují sůl, bahno a řasy z Mrtvého moře a další složky poctivě vybírané ve Středozemí. Jde především o olivový olej, bambucké máslo a esenciální oleje. V současnosti mezi nejoblíbenější výrobky patří tělové oleje, peelingy a hydratační krémy. Používáním těchto jedinečných přípravků objevíte kouzlo denního rituálu, který prožívají zákazníci po celém světě.

Kde se seznámíte

Chcete-li navštívit prodejnu Sabon, vyrazte do jednoho ze tří nákupních center v naší metropoli. Butiky naleznete v Palladiu, v Arkádách Pankrác nebo na Chodově. Interiér vás okouzlí na první pohled. Všechny butiky jsou laděny v přírodním stylu a prolínají je nádherné vůně, které zpříjemňují zážitek z nákupu.

Srdcem každé prodejny je nejen u nás ale i ve světě fontána přání. Zde se osvěžíte a zároveň poznáte, proč jsou výrobky Sabon tak jedinečné. V klidu si vyzkoušíte jedinečné krémy a oleje a zjistíte, že nejde  jen o samotný výrobek, ale i o zážitek, který Sabon ruku v ruce přináší s kouzelnými účinky přípravků.

Upřednostňujete-li pohodlné nakupování prostřednictvím internetu, navštivte e-shop na Sabon.cz. Zde objevíte kouzlo kvalitní kosmetiky na několik kliknutí.

Klubu Royal Passport

Sabon nabízí členství v exkluzivním zákaznickém klubu Royal Passport. Získáte tak řadu výhod, například slevu 10 % na nákupy, další exkluzivní slevy a nabídky či narozeninové dárky. Do klubu můžete vstoupit zakoupením karty Royal Passport. Poté získáte přístup ke všem benefitům a výhodám.


Další články