Sektorová kuchyně je stavebnicí s neomezenými možnostmi

sektorová kuchyně
Foto: Kuchyně Gabon

Sektorová kuchyně skrývá oproti klasickým předem sestaveným kuchyňským linkám řadu výhod. Tou hlavní je možnost volby jednotlivých typizovaných kuchyňských skříněk a dalších komponentů přesně podle vašich představ.

Kuchyně jako stavebnice

Takové kuchyně si díky své variabilitě vydobyly pevné místo na trhu a poptávka po nich směřuje od zákazníků, kteří takzvaně bojují s každým centimetrem. Jedná se zejména o panelákové byty, chaty a chalupy, ale pokud máte fantazii, není problém použít sektorovou kuchyni i ve větších prostorech. Díky nekonečným možnostem si můžete vytvořit vlastní originální kuchyni kousek po kousku. Takto lze dosáhnout luxusní a moderní kuchyně za přijatelnou cenu. Sektorové kuchyně bývají velmi rozmanité jednak z hlediska designu, ale také díky možnosti použít různé odolné materiály.

Díky těmto všem výše uvedeným možnostem lze sektorové kuchyně přirovnat ke stavebnici, ve které máte prakticky neomezeně možností volby.

Při výběru kuchyňské linky si nechte poradit od zkušených prodejců, kteří vám pomohou nejen s výběrem vhodných úložných prostorů, ale také se spotřebiči a dalšími vychytávkami. Většina prodejců vám také poskytne návrh zdarma.

Na koho se obrátit

Sektorovými kuchyněmi se můžete nechat inspirovat na webových stránkách firmy Gabon, kde je k dispozici galerie takovýchto kuchyní. U stejné společnosti si můžete nechat vaši vysněnou kuchyňskou linku zrealizovat. Firma Gabon zajistí poradenství, dopravu i montáž. Samozřejmostí jsou zkušenosti personálu i řemeslníků a kvalitní reference.

Pokud tápete, jak s prostorem pro kuchyni naložit a nechcete se do řešení pouštět sami, personál společnosti vám zdarma a nezávazně pomůže s přípravou návrhu, který bude odpovídat vašim představám. Přitom nemusíte nikam chodit, vše je možné vyřídit online z pohodlí vašeho domova.


Další články