Kulatá, hranatá, vícebarevná… seznamte se s LED zrcadlem

koupelna
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

LED zrcadla jsou velmi oblíbená zejména v koupelně, použít se ale dají i do jiných prostor. Například ke vchodu. Mají moderní vzhled a přitom jsou praktická, což je také důvodem jejich neslábnoucí popularity. Stále více lidí si je pořizuje do koupelny, jako doplňkový zdroj svícení. S pořízením zrcadla sklízíte hned dvě výhody: funkci zrcadla a také funkci osvícení.

Správná volba osvětlení

LED zrcadla mohou nabízet spoustu barev. Od klasických bílých až žlutých tónů to může být také vícebarevné osvícení (duhové barvy, červené podsvícení apod.). Pokud toužíte po osvětlení, které vám pomůže vytvořit přirozené světlo, jaké je venku, pak je právě LED zrcadlo ideální. Nezvolíte-li barevné osvětlení, je barva klasického LED světla velmi podobná dennímu světlu.

Dlouhá životnost

LED světla i LED zrcadla nabízí až 25krát delší životnost, než klasické žárovky. Díky tomu je budete vyměňovat méně často. V konečném výsledku zjistíte, že jste investicí do dražších LED žárovek nakonec uspořili mnohem více peněz a času, který byste museli věnovat do pořizování a výměny tradičních žárovek. LED zrcadla svítí několik let bez nutnosti výměny a šetří elektrickou energii. Díky tomu jsou ekologickou variantou svícení.

Specialista na LED zrcadla na míru: Artalo.cz

Regulace osvětlení

Díky LED osvětlení získáváte možnost regulovat teplotu barev osvětlení. K dispozici tak máte teplé i studené zabarvení svítidel. Teplými tóny můžete získat uvolněnější atmosféru, studené tóny vypadají modernější a mohou navodit jasnější a energické prostředí. Vědci varují před použitím žárovek se studenými tóny před spaním, protože náš mozek si „myslí“, že je den. Díky tomu může dojít k potížím s usínáním. Tomu se můžete vyhnout, když si večer nainstalujete teplé tóny svítidel.

Tato funkce je skvělá také při nanášení make-upu, protože máte možnost vidět své dílo v několika různých světelných podmínkách. Snadno tak odstraníte případné nedostatky a dosáhnete požadovaného vzhledu.


Další články