Které dětské oblečení je v šatníku novorozence nejdůležitější?

dětské oblečení

Existuje mnoho dětských potřeb, které byste měli mít ještě před narozením dítěte. Koneckonců je můžeme potřebovat od prvního dne. Patří sem mimo jiné i dětské oblečení.

Body pro miminka s krátkým a dlouhým rukávem

Kdybychom měli vyjmenovat položky, které je nutné mít jako první oblečení pro miminko, bylo by mezi nimi i body pro miminko. Je známé také jako overal a je jedním z  nejzákladnějších oděvů pro miminka , které by šatník vašeho děťátka měl rozhodně obsahovat. Kojenecké body je třeba vybírat pečlivě a dávat pozor na správnou velikost, aby se vaše děťátko v něm cítilo pohodlně. Body pro miminka jsou vyrobeny převážně z bavlny, dobře udržují teplo, ale také větrají. Snadno se oblékají, jejich pas nevykukuje a jsou pohodlné. Protože jsou na ramenou a dole opatřeny patentem, můžeme je jednoduše roztáhnout, když naše dítě potřebuje vyměnit plenu. Nabízíme je ve verzích s krátkým i dlouhým rukávem, takže si můžete vybrat ideální kousky na zimu i léto. Dětské a kojenecké body se dobře kombinují s různým oblečením po celý rok. Dají se nosit i jako součást svrchního oblečení, ale lze kombinovat i s tričkem, kalhotami či sukýnkou. Kojenecké body jsou nezbytnou součástí šatníku každého dítěte.

Dětské punčocháče s protiskluzem

Punčochy jsou také velmi užitečné v přechodných ročních obdobích a v zimě, takže je třeba zmínit i tuto skutečnost. Nabízíme obyčejné, ale také protiskluzové punčochy s roztomilými obrázky. Vyplatí se vybrat takové, které mají také protiskluzovou ochranu, abyste se nemuseli bát, že vaše dítě při chůzi nebo běhu po podlaze v punčocháčích upadne. Lze je také kombinovat s dětským body, pokud v domě není tak teplo nebo je dítěti chladněji.  Dobře se kombinují s různými soupravičkami, tepláčky, ale hodí se i k sukním a šatům pro miminka. Punčochy jsou vhodné do každého počasí a pro každou příležitost.

Dětské spací pytle 0-2 roky

Děti se v noci často převalují a otáčejí, a dokonce se budí, což často vede k odstranění přikrývky. To platí zejména pro novorozence, kteří jsou pohyblivější než průměr nebo špatně spí. Proto je spací pytel jedním z nejdůležitějších kusů dětského oblečení v prvním období. Smysl tohoto oděvu spočívá v tom, že je jako pyžamo na zip, ve kterém mohou děti volně pohybovat nohama. Na rozdíl od deky ji však nemohou odkopnout, takže mohou spát v teple celou noc. A my rodiče se nemusíme bát, že naše dítě bude ráno nachlazené.


Další články