Jak na založení s.r.o. rychle a levně a zároveň mít sídlo na lukrativní adrese v Praze?

podnikání
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Chcete-li začít podnikat pod hlavičkou s.r.o., čekají na vás některá úskalí, která se vyplatí znát. Která to jsou?

Řekněte „ne“ byrokracii

Nejzásadnějším nepřítelem každého podnikatele je bezesporu byrokracie. Pečlivá příprava nutné dokumentace rozhoduje zásadním způsobem o tom, zda bude mít zakládání vaší společnosti hladký průběh.

Řada začínajících podnikatelů se však ve složitě nastaveném právním prostředí neorientuje. Nejrychlejší a zároveň nejspolehlivější cestou, jak začít podnikat, proto je založení společnost na klíč. Jednoduše necháte potřebné náležitosti spojené s nutnou agendou a návštěvou příslušných institucí na specializované společnosti.

Výhody zakládání na klíč

Díky tomu ušetříte čas, který následně můžete věnovat rozvoji samotného podnikání. Pozor, takováto služba není poskytováním koupě ready made společností. Znamená to v praxi, že dochází k založení s.r.o. až podle vašich konkrétních požadavků. Společnost teprve vzniká doslova před vašima očima, na místě se řeší sídlo firmy a další nezbytnosti.

Výhodou absence jakékoli podnikatelské historie je také naprosto nulová rizikovost: Společnost nikdy nemohla fungovat, proto nemůže mít žádné skryté nevyřešené závazky, které by potenciálně přešly do rukou novému majiteli.

Než začnete podnikat s nově založenou společností, stále to tak vyžaduje o něco více času oproti společnosti předzaložené. Doporučit lze takový způsob zahájení podnikání všem, kteří nejsou vyloženě v časové tísni.

Firma na lukrativní pražské adrese

Společnost Sídlo firmy Praha 5 nabízí nejrychlejší založení s.r.o. Celý postup je jednoduchý: Žadatel zadá vstupní informace a společnost zařídí vše ostatní. Případné konzultace lze absolvovat posléze také na dálku. Korektně založenou firmu dostává klient do rukou za cca 5 dnů.

Zároveň společnost umožňuje, přímo v duchu svého názvu, rovnou i založení sídla firmy na prestižní adrese na Praze 5. Sídlo není pouze formálním zápisem ve veřejném rejstříku, výrazně se podílí na image vašeho podnikání.


Další články