Proč je klasický kalendář nenahraditelný

Kalendář
Ilustrační foto. Zdroj: Unsplash

Klasický kalendář má i v současném digitalizovaném světě nezastupitelnou úlohu. V aplikacích pro mobily a počítače sice můžete vytvářet a mazat události dle libosti, na druhou stranu papírový kalendář nabízí daleko více možností, jak s ním naložit. Přečtěte si důvody, proč se jej vyplatí pořídit i na letošní nebo následující rok.

Estetika

Nástěnné nebo stolní kalendáře jsou praktický doplněk a dekorace zároveň. Zejména nástěnné verze s minimalistickým prostorem pro jednotlivé dny představují oblíbenou dekoraci ve stylu plakátu nebo obrazu například do kanceláří. Vybírat lze z mnoha témat od přírody, přes architekturu, umění, automobily či známé osobnosti. Podobně slouží i stolní kalendáře, které jsou osobnějšího charakteru, protože obvykle slouží jen jednotlivci. Takový kalendář si můžete personifikovat třeba fotkami dětí nebo si například pořídit verzi s chutnými recepty.

Praktičnost

Praktické hledisko oceníte zejména u plánovacích kalendářů, které oproti mobilním aplikacím disponují přehledem o pracovních dnech, počtu pracovních hodin v jednotlivých obdobích a podobně. Jsou velmi užitečnou pomůckou pro lidi, kteří si potřebují dobře organizovat svůj pracovní čas, ale i pro účetní.

Podpora byznysu

Klíčovou roli v podpoře firmy nebo značky hrají propagační předměty, mezi nimiž vynikají reklamní kalendáře. Pokud zvolíte pěkný design vašeho firemního kalendáře, věřte, že budete na očích celý rok.

Jestliže zvažujete propagační firemní kalendář, jistě vás zajímá, kde si jej nechat vyrobit na míru. Kvalitní tisk kalendářů provádí český producent Helma 365, který se více jak dvacet let specializuje právě na tyto produkty. Ročně jich vytiskne více jak 6 miliónů kusů. Jak je vidět, výroba kalendáře je stále žádaná. Pokud si objednáte váš kalendář již nyní, platí pro vás akce na objemové slevy a dopravné zdarma již od 600 Kč.


Další články