Betonový plot pro každého

betonový plot
Foto: Kulkabex

Pod pojmem plot si každý představí docela jiný typ oplocení. Zatímco jednoho jako první napadne klasické pletivo, druhý vidí okrasný kovaný plot a třetí by nevymyslel jiný než živý. Málokoho napadne betonový plot navzdory jeho okrasnému vzhledu a praktickému využití. Přitom betonové ploty jsou velmi populární a stále častěji je můžete vidět kolem domů ve městech i na venkově. Je to tím, že se betonové ploty hodí svým rustikálním vzhledem k novostavbám i starší zástavbě. Díky vysoké variabilitě betonových plotů si můžete vybrat barvu i dekor a přizpůsobit tak plot maximálně vaší stavbě. Betonové ploty se hodí taktéž i jako oplocení firemních staveb, zahrad a dalších objektů.

Proč si ho vybrat

Plot z betonu má celou řadu výhod, je pevný a odolný vůči povětrnostním vlivům i mechanickému působení. Díky tomu vydrží sloužit dlouhá desetiletí a navíc nevyžaduje žádnou údržbu. Další výhodou je, že lze plot v případě potřeby snadno rozebrat a zase smontovat zpět. Ne každý má čas a svaly na to, aby betonový plot montoval sám, proto je tu firma Kulkabex, s.r.o., která se o realizaci betonového plotu postará za vás.

Proč u Kulkabex

Skvělý servis začíná už při prvním kontaktu. Na stránkách máte k dispozici formulář pro nezávaznou poptávku. Po jeho vyplnění dostanete individuální nabídku na montáž betonového plotu. Pokud si nejste jisti, který plot z nabídky se bude nejlépe hodit k vašemu domu, vyzkoušejte on-line vizualizaci. Stačí zde zadat parametry plotu a následně se vám ukáže, jak by plot vypadal kolem vzorového domu. Můžete si vyzkoušet různé varianty a kombinace a porovnat, která vás nejvíce zaujme. Chcete vidět vybraný typ betonového plotu na vlastní oči? Navštivte vzorkovou prodejnu v Tupadlech u Čáslavi. Nechte si poradit s výběrem a plot realizovat skutečnými odborníky, pro betonový plot se chodí do Kulkabex, s.r.o.


Další články