Život v Praze znamená spoustu možností pro práci i zábavu

Malešický háj
Foto: Malešický háj

Hodláte se usadit v našem hlavním městě? Dobrá volba, protože zde kvete kultura a najdete široké kariérní uplatnění. Pokud jste strávili v Praze studia, naprosto jasně víte, co vás čeká. Přesně tak, jsou to takřka až neomezené možnosti! Bonusem pak je spoustu městské zeleně, rozhodně neplatí, že by všude byl jenom beton.

Když se řekne Praha, mnohým se jistě také vybaví výborná dopravní obslužnost. To je ale stále jen jedna z mnoha výhod, které tu čekají na starousedlíky, ale i mnohé další. Jde o kosmopolitní město, které s oblibou vítá nové tváře.

Zbývá už jen několik možností

Chcete svůj život spojit s naší metropolí? Potom je pravý čas, protože byty Malešice jsou projektem takříkajíc už v cílové rovince. Zbývá už pouze několik volných bytových jednotek, je proto čas se rozhodnout.

 

Městská zeleň v podobě parku Židovské pece nebo Malešického parku je doslova jen pár kroků, ale to není vše! Občanská vybavenost je přichystána opravdu na jedničku, zázemí pro rodiny s dětmi je samozřejmostí.

Počítá se i se zábavou, sportovními aktivitami a dalšími důležitými věcmi. Mateřská i základní škola jsou blízko, totéž platí o hřišti pro psy. Nabízí se kupříkladu i velmi široké možnosti občerstvení a v docházkové vzdálenosti je také lékárna. Autobus, jenž vás zaveze na metro? Ale ovšem, stačí jen kratičká procházka k zastávce a brzy budete na cestě na druhý konec Prahy.

Malešický les je opravdu blízko

Srdce Prahy a přitom místo, kde se zelení opravdu ani trochu nešetří. Doslova za bytem můžete mít Malešický les, místo, kde můžete načerpat nové síly a potřebnou inspiraci do dalších dnů.

Chcete prostornou garsonku nebo dáte přednost 3+kk, v němž může žít na více než osmdesáti metrech čtverečních i mladá rodina? Záleží jen na vás, ale pozor – nabídka se už pozvolna tenčí, totiž, o bydlení v pražských Malešicích je zkrátka zájem!


Další články