Vybíráme dámskou pracovní obuv do kanceláře

Model Luna
Model Luna. Zdroj: Leons

Pracovní obuv nemusí nutně znamenat těžké černé boty s tvrdou špičkou. Obzvláště pracovnice kanceláří jistě ocení možnost pohodlných a kvalitních pracovních bot, které mají pro sedavé zaměstnání certifikaci.

Důvody, proč v kancelářích používat anatomickou obuv

Většina žen v kancelářích pracovní obuv neřeší a celý den si zatěžkává chodidla obuví, ve které ráno opustila domov. Ze zdravotního hlediska jde o nejméně šetrný přístup k nohám. Během sezení s minimem pohybu je potřeba dát chodidlům volnost a pohodlí. Určitě není dobré být po celou pracovní dobu v uzavřené obuvi, pokud to okolnosti nevyžadují. Ideální volbou je anatomická obuv.

Modely značky Leons

Velmi kvalitní obuv s certifikací nabízí značka Leons. Otevřená dámská pracovní obuv této značky je vyrobena z přírodní do hladka zpracované kůže s dlouhou výdrží. Stélka ze stejného materiálu dobře odvádí vlhkost a vyniká perfektní prodyšností. Tlumivé podrážky jsou pružné a během zátěže výborně absorbují nárazy. Dále také disponují protiskluzovou vrstvou, která dobře funguje i na mokré podlaze.

Všechny pantofle značky Leons Perfektně padnou. Modely Iris, Maja, Luna, Crura a Lyra jsou vhodné pro ženy, které mají obtíže s plochými nohami či vbočeným palcem. Výplní vložky je měkký gel, který podporuje přirozený tvar chodidla. Můžete tak vybírat dle tvaru a vzhledu obuvi, barvy či uspořádání pásků na pantoflích. Model Lyra má nastavitelný pásek na patě, který chodidlo perfektně usadí do stélky.

Modely Mediline, Medica a Soft mají stélku vyplněnou paměťovou pěnou a jsou doporučeny ženám s vbočeným palcem. Řemínek obuvi je možné polohovat, a tak lze obuv používat jako pantofle i sandály.

Myslete tedy na skutečnost, že pracovní obuv dámská není určena jen do výrobních provozů či skladů, ale i do kanceláří. Přezouvání je důležité jak pro vaše pohodlí, tak pro vaše zdraví.


Další články