Venkovní kamera se solárním panelem

venkovní kamera

Hlídač, na kterého je opravdu spolehnutí? Pokud řešíte zabezpečení nějakého objektu, ať už je to chata, garáž nebo sklad, měli byste brát v úvahu i různé moderní možnosti, které významně usnadní život. Elektronika 21. století je výborně propracovaná a zaručuje bezchybný provoz, na překážku není ani absence elektrické zásuvky. Solární technologie žádají jen sluneční paprsky a jsou v neposlední řadě i velmi přátelské k přírodě. Velká kapacita baterie je potom zárukou úspěchu. Až 15 000 mAh, což je číslo, které je prakticky až dvojnásobkem kapacity moderních tabletů. V případě smartphonů je rozdíl ještě větší.

Odhalte nezvanou návštěvu co nejdříve

Být o krok před nenechavci a zvládnout i chvíle, kdy se k vám rozhodnou vejít. To je skutečná výzva pro zabezpečovací systém, který využívá jako svůj pohon slunce a nepotřebuje tak kupovat drahé baterie. Venkovní kamera se solárním panelem bude mít dostatek energie, i když je většinu dne sluneční kotouč spíše schován za mraky. Patří mu poklona za udržitelnost a velkým plus je stabilita provozu, která je nezávislá na elektrické síti. Stačí už jen jediné, dokoupit paměťovou kartu, na které bude uchováván obrazový záznam nebo krátká videa nezvaných hostů. Vždy je namístě, když jste připraveni, otázku bezpečnosti nelze posouvat na pomyslnou druhou kolej a zbytečně váhat.

Velkou výhodou je odolnost vůči počasí

Stupeň krytí IP66 mluví za vše, zařízení si výborně poradí s průtrží mračen i všudypřítomným prachem či pylem, využít je proto můžete i na chatě. Vadit rozhodně nebudou ani silné mrazy a kamerový systém bude připravený i na výrazná letní horka. 3,5 W solární panel zajistí dostatek energie v každém ročním období, a to i když bude slunečních paprsků jen relativně málo. Pokud vás tento model zajímá, víc se dozvíte na cel-tec.cz!


Další články