Vánoce originálně

veselé vánoce
Foto: Pixabay

Tradiční Vánoce jsou fajn, ale proč je trošku nepřizpůsobit k obrazu svému? Vyzdobit si domov totiž lze originálně a osobitě. Stačí k tomu detaily. Společně s Wanapix, specialistou na personalizované dárky a dekorace, se podíváme na jednoduchý způsob, jak si o letošních svátcích zútulnit interiér.

Od vchodu až k vánočnímu stromku

A začněme pěkně u vchodu. Již před dveřmi na vás může čekat pěkná rohožka, kterou si navrhnete podle vlastního vkusu, samozřejmě s motivem Vánoc. Klidně na ní může být jmenné přání hezkých svátků. Dveře pěkně ozdobí věnec s personalizovanou vánoční ozdobou – ty si lze nechat vyrobit s fotkou či libovolným nápisem.

Vzhledem k brzké prosincové tmě doporučujeme pracovat se světly. Decentní světýlka se hodí ke dveřím do místností nebo nad zrcadlo. V kombinaci s kouskem jmelí působí dokonale. Hřejivou atmosféru také umí vytvořit svíčky či různé lucerničky a lampičky – to vše je možné opět originálně přizpůsobit vlastními potisky a svíticími fotkami. Oblíbená jsou také sněžítka, která ukrývají fotografii s motivem, jenž je vám blízký.

V domácnostech je většinou dominantní místností obývací pokoj. Tam také bývá vánoční stromeček. Nazdobte jej neotřele ozdobami vlastní výroby nebo si je nechte u Wanapix připravit na míru, a to jak jsme již psali výše s nápisy a fotkami. Odvážnější si mohou připravit celý fotostrom. Pěkný je také řetěz, na který zavěsíte vánoční přání a někdo nepohrdne ani punčochou se jmenovkou.

Veselé Vánoce

Má-li být u vás veselo, chce to vtipné oblečení. Co takhle čepice Santa Clause se jménem? Pobavit se dá také u vtipných vánočních přání a i dárky mohou být veselé. Možností je mnoho, základem všeho je však pohodová atmosféra, ke které dopomohou dekorace na míru. Nebojte se být letos odvážní a připravte se na báječný advent plný překvapivých momentů.


Další články