Sexy i v mrazivém počasí

Lisca představuje novou kolekci dámských silonek a punčocháčů. Najdete zde silonky a punčocháče s vybranými detaily, pro formování postavy nebo sexy samodržící. 

Zapomeňte na klasické punčocháče, Lisca si potrpí na detaily a proto i punčocháče od této značky překvapí krajkovým detailem v pase, bezešvým provedením, rafinovaným vzorem a příjemným materiálem.

Silonky s krajkou Selection 

Na dotek hedvábné punčocháče s ozdobnou krajkou a silikonem v pase. Pokud vám vadilo, že silonky, punčocháče jsou pod sukní či jiným oblečením vidět, tak jsou tyto dámské punčocháče přesně pro vás. Krajka v pase je elegantní, ženská a působí esteticky i v případě, kdy vám vykoukne pod oblečením. Jsou vyrobeny z mikrovlákna pomocí 3D technologie, což zaručuje nejvyšší kvalitu a mimořádné pohodlí v kombinaci s dlouhou trvanlivostí.

Bezešvé silonky Invisible 

Pohodlné, tenké a bezešvé, to jsou silonky Invisible. Vhodné na nošení i pod těsné přiléhavé oblečení. Silonky jsou matného vzhledu k dostání v černé a tmavě tělové barvě.

Jejich široký pas zaručuje dokonalé padnutí a příjemný pocit. 

Punčocháče pro tvarování postavy Sharper push 

Tvarování postavy nebylo nikdy tak snazší. Módní punčocháče Sharper push vytvarují postavu a nadzvednou zadeček. Speciální materiál zaručují, že vás punčocháče jemně stisknou a zformují pas, bříško, stehna, boky i zadeček, a zároveň se postarají o push-up efekt.

Samodržící punčochy Hold up 

Svůdné, průsvitné, samodržící punčochy jsou zakončeny elegantní elastickou výšivkou se silikonovým páskem, který punčochy spolehlivě udrží na nohou. V těchto samodržících punčochách se budete cítit mimořádně žensky a sexy. K dostání jsou v černé a světle tělové barvě.

www.lisca.cz I @lisca.cz

 


Další články