Rezidenční projekt Nad skálou Barrandov: Oáza klidu s výhledem na metropoli

Nad skálou Barrandov

Praha láká na bohatou historii a nevídané pamětihodnosti, ale rovněž na možnosti, které nabízí včetně pracovních nebo obchodních příležitostí. Není divu, že je považovaná za ideální místo pro život, což se odráželo v posledních letech v nedostatku volných jednotek na realitním trhu. Naštěstí se časy změnily a společnost Metrostav Development rozšířila nabídku o další úžasný projekt, tentokrát na Barrandově, který skýtá překrásné výhledy na metropoli. Ve dvou bytových domech je k dispozici celkem 127 jednotek s dispozičním řešením od 1+kk po 4+kk, proč si vybrat právě zde?

Velmi žádaná lokalita s mnoha výhodami

Barrandov je v metropoli pojem, je součástí páté pražské části, přičemž oblast starého Barrandova patří mezi památkově chráněné včetně filmových ateliérů a Barrandovských teras. Rezidenční projekt Nad skálou Barrandov čítá dva bytové domy s celkovým počtem 127 bytů, které potěší jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Všechny byty vynikají vnitřním uspořádáním, potěší dostatkem soukromí pro všechny členy rodiny. K dispozici jsou s balkonem nebo s terasou, odkud jsou překrásné výhledy na město nebo na zeleň blízkého parku. Právě tam lze vyrazit na odpolední vycházku po práci, na kolo či na inline brusle.

Dojíždět? Nikdy!

Odejít z Prahy a stát se řidičem na plný úvazek? Ráno jet v kolonách do Prahy, odpoledne zase z metropole, pak další jízdy na nákupy, s dětmi na kroužky nebo za známými. Málokdo si uvědomuje, že odstěhováním do některého ze satelitů ve středních Čechách nezbývá čas na chození po lese. Naopak ušetřit čas a vyjít si po práci a po škole do blízkého háje je při koupi bytu na Praze 5 realita. Do centra města je to totiž pouhých 10 minut jízdy tramvají a pak už nic nebrání tomu vyrazit ven na čerstvý vzduch s rodinou nebo si jít zahrát volejbal nebo tenis na místní hřiště. Praha je doslova protkána rozsáhlou sítí veřejné dopravy, z Barrandova je snadné se dostat na stanici metra a do všech částí Prahy.

Nad skálou Barrandov

Práce, vzdělání, zábava i sport

Bydlení na Barrandově? Jednoznačně výhra na metropolitním realitním trhu. Čtvrť potěší dostupností i perfektní infrastrukturou, nechybí sociální a občanská vybavenost, běžné obchody nebo pošta. Kvalitní zázemí korunují zdravotnické služby, nouze není o školy nebo školky. Ve volném čase je možné zajít posedět s kamarády nebo vyrazit za kulturou, není den, kdy by se v Praze nekonalo zajímavé hudební nebo divadelní představení. A proč nezůstat doma? Byty mají nadstandardní výbavu v ceně, k tomu si lze řešení přizpůsobit podle sebe tak, aby byla radost trávit čas jen se svými blízkými.


Další články