Rádi byste jedinečné svítidlo? Víme, na koho se obrátit

retro lustr
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Pořídit si skutečně originální svítidlo může být obtížné, to byste ale nesměli znát Bohemia-Design. Tato česká společnost se zabývá návrhy osvětlení včetně jejich sestavení. To vše přesně podle vašich představ. Originální kousky této značky v retro a vintage stylu si nacházejí oblibu v restauracích a barech, v obchodech, ale i v soukromých bytech a domech.

Nové, ale i repasované lustry

Vše začíná představou. Ta je poté proměněna v návrh a následně je vyroben prototyp. Designéři společně s dalšími odborníky řeší technické a estetické komplikace, dolaďují detaily včetně doplňků, vzhledu kabelů, žárovek a podobně. Teprve poté je osvětlení smontováno a nainstalováno.

Společnost Bohemia-Design se také věnuje repasování a redesignu starých svítidel a dalších předmětů. Na svém kontě mají několik nádherných napodobenin prvních Edisonových žárovek či restaurované petrolejové lampy.

Veškerá výroba svítidel probíhá s důrazem na detail. Používán je výhradně Karlovarský porcelán. Se zákazníkem jsou laděny barevné odstíny, teplota světla, objímky, baldachýny, ale i vzhled kabelů. Bohemia-Design se totiž také věnuje výrobě barevných opředených kabelů, které se výborně hodí k retro produktům. Lze je ale využít i k prodlužovacím šňůrám, k lampičkám či dokonce na ethernetovou kabeláž.

Industriální styl v novém kabátě

V neposlední řadě nesmíme opomenout výrazné zaměření společnosti na starý industriální styl odkazující na dobu, kdy ještě fabrika nebyla pouhou plechovou halou. Nabídka je tak protkána výrobky navozujícími atmosféru dávno zaniklých časů. Jsou to především hodiny a nástěnná světla, ale samozřejmostí je opět i renovace a výroba lustrů v industriálním stylu.

Chcete-li opravdu jedinečný doplněk do interiéru či do vašeho podniku, Bohemia-Design pro vás jistě bude volbou číslo jedna.

Galerie:


Další články