Rezidenční čtvrť Na Hvězdárně

vila
Foto: Vily Chuchle

Pokud hledáte luxusní bydlení v Praze, určitě vás zaujme nově vznikající rezidenční resort Vily Chuchle. Developerský projekt nabízí vilové novostavby a pozemky, které jsou připravené pro budoucí výstavbu. Nově vznikající obytná čtvrť je situovaná v atraktivní lokalitě a zahrnuje 31 vil k prodeji.

O projektu

Luxusní vily v Praze Na Hvězdárně využívají potenciálu unikátního prostředí Velké Chuchle, kde spojení architektury a urbanismu nabízí hodnotné výhledy na krajinu. Koncepce projektu poskytuje jedinečné bydlení s hlavním cílem vytvořit kvalitní, moderní a útulné bydlení spojené s přírodou. Autorem je developerská společnost REFLECTA development a autorem architektonického řešení je renomovaný ateliér A69–architekti, s.r.o.

Vily

Obytný komplex zahrnuje 31 vil na prodej v Praze. Vybrat si můžete z 21 samostatně stojících či 10 dvojvil a několika dispozic: 4+kk, 5+kk, 6+kk a 7+kk & 1+kk o užitné ploše 184–346 m2. Součástí většiny vil je také terasa o rozměrech 24–41 m2 s výhledem na pražskou zástavbu pravého břehu Vltavy a na zelené svahy Chuchelského háje, prostorná zahrada a 1 či 2 garážová stání plus další venkovní parkovací místa. 

 

Lokalita

Projekt Vily Chuchle se nachází nad známým dostihovým závodištěm Velká Chuchle, v severozápadním svahu v rezidenčním území Prahy 5. Čtvrť Na Hvězdárně poskytuje rezidentům nejen krásný výhled, ale také řadu příjemných procházek v blízkosti Chuchelského háje, jehož součástí je i Zookoutek Malá Chuchle. Lokalita disponuje nejen příjemným prostředí v podobě zelených parkových ploch či dětských hřišť, ale také nabízí skvělou dopravní dostupnost a spojení s centrem Prahy. Mimo jiné zde naleznete i veškerou občanskou vybavenost jako jsou obchody, mateřská a základní škola, pošta, Městská knihovna, ordinace obvodního lékaře či veterinární ambulance.


Další články