Podzimní soutěž o řízenou degustaci s BMV Vinařství Kadlec Vrbice

BMV Vinařství Kadlec
BMV vinařství Kadlec Vrbice připravilo soutěž o velmi hodnotné ceny spojené s řízenou degustací ve vinném sklípku na jižní Moravě.

Máte rádi dobré víno? Pak vám přinášíme skvělý tip. BMV Vinařství Kadlec Vrbice si pro milovníky tekutých hroznů připravilo soutěž o velmi hodnotné ceny spojené s řízenou degustací ve vinném sklípku na jižní Moravě.

Jak soutěžit

Odpověď je jednoduchá. Objednáte-li si některý z akčních kartonů složených ze šesti lahví vína na stránkách BMV Vinařství Vrbice, máte možnost získat ceny v hodnotě 30 tisíc korun. Hlavní cenu představuje řízená degustace pro osm osob s neomezenou konzumací vín, ubytováním a pohoštěním v historickém sklípku BMV Vinařství Kadlec. Druhá cena je určena pro šest osob a třetí pro čtyři osoby. Ve hře je i sleva 20 % na veškerý sortiment a box vín zdarma dle vlastního výběrů.

Podzimní soutěž probíhá až do letošního zimního slunovratu, tj. 21. prosince 2022 a slosování se uskuteční den před Štědrým dnem. Výhry pak bude možné uplatnit do března. Podmínkou účasti je plnoletost.

Co je to akční karton vína

Jedná se o šestici vín v takzvaném podzimním koštovacím kartonu. Vinařství nabízí tematicky laděné sestavy – polosuchá šestka, suchar roku, srdcovka, karton pro všechny, letní bubliny, naturální nealko a speciální limitovanou edici složenou z výtečných odrůd.

Unikátní systém sedmi pater vinných sklepů v obci Vrbice

Obec roku 2014 Vrbice, která je domovinou BMV Vinařství Kadlec, je již několik stovek let rájem vinařů. Architektonicky unikátně řešené sklípky na kopci zvaném „stráž“ se nachází v sedmi patrech nad sebou, což neuvidíte nikde jinde na světě.

Vinohrady Vinařství Kadlec jsou staré 10 – 35 let a nachází se na jižních svazích nedaleko obce. Tam zrají známé odrůdy jako například Chardonnay, Veltlínské zelené, Frankovka, Modrý portugal, Ryzlink vlašský či Muškát moravský. V obci můžete navštívit vinný sklípek s degustací BMV Vinařství Kadlec a také se tam samozřejmě ubytovat.


Další články