Podniky se znovu otevřely, podobně jako michelský WineBar

víno
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Nastal čas pro znovuotevření restaurací, kaváren, bister a barů. Při dodržení přísných hygienických opatření tak lidé konečně mohou opět vyrazit za dobrým jídlem a pitím do svých oblíbených zařízení. V pražské Michli opět otevřel oblíbený WineBar, který se specializuje na tuzemská, španělská, rakouská a další evropská vína. A že to máte do Prahy daleko? Nevadí, WineBar disponuje e-shopem, ve kterém je možno objednat veškerý sortiment, který bar nabízí.

WineBar je špičkovým podnikem svého druhu. Jeho úspěch ale netkví jen v příjemném a stylovém prostředí, které je samozřejmostí. Klíčem je kvalitní víno, které sommeliér Petr Mikeska vybírá v různých koutech Evropy. Osobně navštěvuje rodinná vinařství, z nichž některá existují již několik staletí a to nejlepší nechává dovážet do Prahy. Na stole se vám pak ocitnou například ta nejkvalitnější prosluněná vína ze Španělska.

Luxusní degustace

Chcete něco více než jen posezení u vína? Zkuste zážitkovou degustaci, která je skutečným uměním. Nemusíte být znalec vína, stačí mít tento skvostný nápoj v oblibě. V podání WineBaru objevíte nové chutě, poznáte svět prostřednictvím lahodných vín a hlavně strávíte příjemný večer. Degustovaná vína si pak můžete odnést domů a nebo později navštívit e-shop s kvalitním vínem, který Winebar také provozuje.

Degustaci zprostředkovanou WineBarem můžete zažít i v klidu domova, a to díky tématickým degustačním balíčkům z rakouských vinařství Leth nebo Sax z Kamptalu, které jsou právě teď ve slevě a obsahují kvalitní vína různých odrůd a ročníků.

Kde najít WineBar?

WineBar má perfektní hodnocení, jak se ostatně můžete přesvědčit na firemním profilu na Google. Stačí zadat do vyhledávání „luxusní vinárna praha“ a WineBar lehce nalezente, jeho adresa je U Michelského mlýna 1, Praha.

 


Další články