Konec s nekonečným uklízením domácnosti. Sjednejte si paní na úklid

uklizený byt

Uklízení, žehlení, praní, mytí oken, práce na zahradě. To jsou činnosti, které většina zaměstnaných lidí dělá velmi nerada. Zkrátka na ně v každodenním kolotoči povinností nezbývá tolik času, kolik by bylo potřeba. Řešení však existuje. Stačí si sjednat paní nebo pána na úklid a máte po starostech. Dokonce je to jednodušší, než si myslíte.


Kde sehnat paní na úklid

Existuje několik možností. Můžete si zkusit projít inzeráty s nabídkami na úklid. To je celkem zdlouhavé a výsledek nejistý.

Další možností je, že si necháte úklid bytu, domu nebo třeba i kanceláře zprostředkovat úklidovou firmou. V takovém případě ale počítejte s vysokými poplatky, z nichž velká část nejde samotné uklízečce. Ta pak není motivována a vy sami navíc nijak neovlivníte její výběr. Firma pošle paní na úklid, která je momentálně k dispozici a vy se musíte spolehnout na reference dodané společností.

Třetí možností je využití internetového úklidového portálu Vyluxuj.cz. Zde naleznete paní na úklid domácnosti s referencemi a hodnocením od zákazníků z vašeho okolí. Pracovnici si vyberete sami, zároveň bude lépe ohodnocena než uklízečka z externí firmy, ale vy zaplatíte méně. Pro větší úklid můžete objednávat i více paní na úklid současně nebo je střídat. Výhodou portálu je, že komunikujete přímo s danou osobou, nikoliv s někým třetím, jak tomu bývá u úklidových firem. Nakonec dle spokojenosti vložíte reference.

Nabídka portálu zahrnuje celou republiku, hledáte-li úklid v metropoli, stačí se podívat na nabídku úklid Praha a můžete vybírat.

Hledám brigádu

Portál vám může pomoci i při hledání přivýdělku například při studiu nebo na mateřské dovolené. Jednoduše se můžete stát paní nebo pánem na úklid. Registrace je rychlá a vytvoření profilu vám zabere jen pár minut. Cenu za úklid si samozřejmě můžete určit sami. Pak už jen čekáte na nabídky z vašeho okolí.


Další články