Konec s nekonečným uklízením domácnosti. Sjednejte si paní na úklid

uklizený byt
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Uklízení, žehlení, praní, mytí oken, práce na zahradě. To jsou činnosti, které většina zaměstnaných lidí dělá velmi nerada. Zkrátka na ně v každodenním kolotoči povinností nezbývá tolik času, kolik by bylo potřeba. Řešení však existuje. Stačí si sjednat paní nebo pána na úklid a máte po starostech. Dokonce je to jednodušší, než si myslíte.

Kde sehnat paní na úklid

Existuje několik možností. Můžete si zkusit projít inzeráty s nabídkami na úklid. To je celkem zdlouhavé a výsledek nejistý.

Další možností je, že si necháte úklid bytu, domu nebo třeba i kanceláře zprostředkovat úklidovou firmou. V takovém případě ale počítejte s vysokými poplatky, z nichž velká část nejde samotné uklízečce. Ta pak není motivována a vy sami navíc nijak neovlivníte její výběr. Firma pošle paní na úklid, která je momentálně k dispozici a vy se musíte spolehnout na reference dodané společností.

Třetí možností je využití internetového úklidového portálu Vyluxuj.cz. Zde naleznete paní na úklid domácnosti s referencemi a hodnocením od zákazníků z vašeho okolí. Pracovnici si vyberete sami, zároveň bude lépe ohodnocena než uklízečka z externí firmy, ale vy zaplatíte méně. Pro větší úklid můžete objednávat i více paní na úklid současně nebo je střídat. Výhodou portálu je, že komunikujete přímo s danou osobou, nikoliv s někým třetím, jak tomu bývá u úklidových firem. Nakonec dle spokojenosti vložíte reference.

Nabídka portálu zahrnuje celou republiku, hledáte-li úklid v metropoli, stačí se podívat na nabídku úklid Praha a můžete vybírat.

Hledám brigádu

Portál vám může pomoci i při hledání přivýdělku například při studiu nebo na mateřské dovolené. Jednoduše se můžete stát paní nebo pánem na úklid. Registrace je rychlá a vytvoření profilu vám zabere jen pár minut. Cenu za úklid si samozřejmě můžete určit sami. Pak už jen čekáte na nabídky z vašeho okolí.


Další články