Proč nakupovat oblečení ve velkém množství jedině ve velkoobchodu

barevná trika
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Firemní dress code, sjednocené pracovní oděvy nebo sladění oblečení sportovního týmu. Takové ošacení v obyčejném obchodě neseženete, proto je třeba se obrátit na velkoobchody s oblečením.

Výhody nákupu oblečení ve velkoobchodu

Pokud sháníte jen kousek pro sebe, do velkooobchodu vás samozřejmě posílat nebudeme. Jinak tomu je v případě, když potřebujete obléci celý kolektiv. Zkrátka ve velkoobchodě budete nakupovat ve velkém a zpravidla na firmu. Výhodou takového nákupu je především množstevní sleva, ale také skutečnost, že můžete zakoupit větší množství stejných triček, mikin, kalhot, čepic, bot a dalších doplňků v různých velikostech. Na každého se tak dostane.

Výhodou je rovněž fakt, že je oblečení bez jakýchkoliv motivů či potisků, aby se dalo finálně doladit dle vašich požadavků a potřeb. A tak jej můžete doplnit o firemní potisk nebo o logo vašeho týmu. V neposlední řadě nesmíme zapomenout na reklamní oblečení.

Proč je oblečení z velkoobchodu kvalitní

Oblečení z velkoobchodu je kvalitní už jen z toho důvodu, že firmy odebírající oblečení pro své zaměstnance nakupují opakovaně, a pokud by byl zákazník nespokojen s kvalitou, může se při další objednávce obrátit na někoho jiného. A to si žádný obchodník nepřeje.

Kvalitu zaručuje také skutečnost, že většina oděvů je určena do pracovního prostředí, kde je dbán důraz na bezpečnost práce. A právě velkoobchody s oblečením z drtivé většiny dodávají právě pro firmy, které oblékají své zaměstnance.

Jak objednat oblečení z velkooobchodu

Nákup zboží z velkoobchodů nefunguje podobně jako nákup v klasickém obchodě nebo e-shopu. Před nákupem se musíte řádně zaregistrovat na základě vašeho identifikačního čísla (IČO). Jelikož velkoobchody nezajišťují prodej konečnému zákazníkovi, obchod probíhá v takzvaném B2B (business to business) režimu, tzn. obchodník prodává obchodníkovi. Po registraci se dozvíte ceny oblečení dle výše odběru a další potřebné informace.


Reklamní sdělení:

Pokud nakupujete v eshopech, určitě využijte slevové kupóny! Na serveru SlevovyKupon.net jich jsou tisíce a zdarma!


Další články