TOUS – synonymum luxusu, elegance a originality

TOUS Česko
Foto: TOUS Česko

Nejlepším přítelem žen jsou diamanty. Víte, kdo řekl tato nesmrtelná slova? Nejznámější hollywoodská kráska, která byla vždy středem pozornosti, ženy chtěly být jako ona, muži ji chtěli mít doma. Ano, Merilyn Monroe, sexy symbol padesátých let, po kterém šílel celý svět. A z naší nabídky by byla zaručeně nadšená i ona!

Rodina nejen základ státu, ale i podnikání!

Co začalo roku 1920 v malém španělském městečku Manresa, jako čistě rodinná firma, se během necelých sta let, stalo jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších značek luxusních šperků, a pokračují bez přerušení až do dnešních dnů. Se svými 3,5 tisíci zaměstnanci objevuje značka Tous nové trhy, kam by mohla expandovat. „Naše poslání je neustále překvapovat zákazníky kreativními projekty, originálním designem a novými technologiemi.“

Víme, že šperky byly vždy symbolem krásy, elegance a vkusu. Ženy, ale v určité době i muži, tak mohli vyjadřovat své společenské postavení a moc. Naše šperky si díky spojení luxusu, a dnes už například legendárních medvídků, odkazujících k dětství, oblíbily hvězdná jména typu Gwyneth Paltrow, Jennifer Lopez a Kylie Minoque. „Jednou na cestách jsem ve výkladní skříni zahlédla plyšového medvídka, který mi připomněl nejkrásnější vzpomínky z mého dětství. Napadlo mě: proč bych nemohla podobného medvídka vytvořit ze zlata? Tento medvídek se stal symbolem růstu naší společnosti a je v našich projektech stále přítomen. Je pro mě výjimečný a vím, že našeho úspěchu jsme dosáhli právě díky němu. Je to univerzální symbol.” Nejen známé celebrity, ale také umělci či státníci si oblíbili originální design a dokonalé provedení.

TOUS Česko
Foto: TOUS Česko

Naše nabídka, Vaše příležitost

U nás najdete kousky, které se hodí pro každou příležitost, zaujme Vás nejen nádherný design, ale i profesionální zpracovaní a kvalitní povrchová úprava. Takový šperk se pak stává nejen krásným doplňkem, který na první pohled zaujme, ale zároveň investicí do budoucna, pro další generace. Bílé či růžové, zlato či stříbro, osázené diamanty či brilianty vysokých kvalit, tak přesně takové šperky, u nás můžete hledat. Drahokamy i polodrahokamy osázené na zlatých prstenech, řetízcích či náušnicích. Luxusní hodinky, elegantní kabelky i autentické parfémy. Každý kousek má svůj certifikát, kde jsou uvedeny údaje o diamantech, zlatu a dalších drahých kamenech.

Chcete překvapit manželku? Nebo jen ohromit přítelkyni? Má ráda jednoduché elegantní šperky, nebo vysoce luxusní extravagantní kousky? Pokud Vás naše nabídka zaujala podívejte se na stránky touscesko.cz a můžete vybrat. Pokud se rozhodnete navštívit některý z našich obchodů, můžou Vám poradit přímo klenotníci, kteří doporučí elegantní bižuterii nejvyšší kvality za výhodné ceny.

Věříme, že každá žena má právo nechat se hýčkat, a každé ženě udělá největší radost elegantní, a přitom originální šperk. Vždyť i jeden z nejdůležitějších okamžiků v životě je spojen se šperkem na prsteníčku, který již na vždy spojí životy dvou lidí. Pokud vsadíte na nějaký z našich produktů, uděláte radost milované osobě, což bude největší odměnou pro nás!


Další články