Byty u parku Na Vackově od společnosti Metrostav Development

byty u parku
Foto: Metrostav Development

Bydlet nedaleko centra Prahy ve vlastním bytě v novostavbě je sen mnoha rodin. Jenže takových lokalit je stále méně, a tak se někteří uchylují do nájemních bytů nebo volí místa dále od centra metropole. Pokud nechcete dělat žádné kompromisy, naskýtá se vám právě teď jedinečná možnost vlastního bydlení v rezidenci Na Vackově, která se nachází v Praze Na Vackově v blízkosti Žižkova.

Za rezidenčním projektem Byty u parku Na Vackově na Praze 3 stojí společnost Metrostav Development. Tato developerská společnost vyhledává atraktivní místa pro moderní bytové domy a kvalitní bydlení s důrazem na potřebu člověka žít mezi lidmi s podobnými hodnotami. Metrostav Development si drží vysoký standard, co se týče kvality použitých materiálů i preciznosti provedení stavby.

Projekt Na Vackově tvoří jedenáct bytových domů, které nabízí 272 bytových jednotek, dva luxusní ateliéry s dispozicemi 1+kk až 5+kk a 277 garážových stání. V blízkosti je několik zastávek městské dopravy, která vás rychle doveze do centra Prahy, na metro či za nákupy. Relaxovat nebo odpočívat s dětmi můžete v parku Židovské pece, který se nachází hned vedle nově vzniklé čtvrti. Součástí parku je několik dětský hřišť s atraktivními hracími prvky nebo dětské dopravní hřiště. Děti to do školy nebo školky budou mít také blízko.

byty u parku
Foto: Metrostav Development

Pod návrhem projektu Na Vackově stojí pražské architektonické studio Architecture Interior Project, které má bohaté zkušenosti s realizacemi podobných objektů. Návrháři dnes dobře vědí, že člověk nechce jen bydlet a pracovat, proto myslí i na volný čas. Není to tedy jen park, kde si můžete ve svém volném čase zasportovat nebo relaxovat. Přilehlý Žižkov nabízí spoustu kulturního vyžití a zábavy. Samozřejmostí jsou také blízká nákupní centra, lékárny či sportovní centra.

Bydlet v novostavbě v Praze a na Žižkově je zkrátka ideální kombinací pro život v současné české metropoli. Zůstanete blízko centra i zeleně.


Další články