Ještě nemáte party stan? To je ale chyba! Má totiž všestranné využití

altán
Foto: Pixabay

Co by to bylo za party bez party stanu? Oslavu, během níž jsou oslavenci i návštěvníci vydáni na pospas živlům? Slunci, větru a dešti. S party stanem nacházejícím své využití na všech druzích eventů, svatbách i firemní akcích nic takového nehrozí.

Potřebujete reklamní nebo prodejní stánek? Máte ho mít! Stejně jako promo stan, altán, zahradní přístřešek, zastřešení vašeho večírku či narozeninové oslavy pod širým nebem! Vše vám poskytne kvalitní nůžkový party stan!

Hlavní výhody party stanu

Je rychle postavený a skvěle vypadá. Jeho montáž i demontáž bez jakýchkoliv nástrojů a nářadí zvládnete během několika málo minut. Svépomocí! A složený v prostoru zabere jen minimum místa, což usnadňuje nejenom jeho uskladnění, nýbrž i transport. K tomu na pohled dobře vypadá. Takové jsou nůžkové party stany z portfolia společnosti Mutton s.r.o., které jsou k sehnání na e-shopu expodum.cz.

Jak velký?

K dispozici je hned v několika velikostech od malého 2 × 2 metry až po velkého 6 × 3 metry a šesti barevných provedeních (červená, zelená, žlutá, černá, modrá a bílá). Barvy je navíc možné kombinovat a dopřát si tak reklamní stánek svých snů.

Ocelové

Vybírat ale můžete i podle materiálu konstrukce. Vynikajícím poměrem mezi cenou a výkonem disponuje konstrukce ocelová nastříkaná antikorozní černou kladívkovou barvou. Cena těchto stanů začíná na 4800 korunách za stan o rozměru 2 × 2 metry.

Hliníkové

Estetické, lehké, a přitom odolné jsou party stany hliníkové. Za ty si ale o něco připlatíte. Nejmenší stan vás vyjde na něco málo přes devět tisíc korun.

Profi hexagonové

Pro profesionální použití jsou k dispozici dva typy hexagonových hliníkových stanů zaručujících dokonalou stabilitu. Party stan Hexa 40 a vlaková loď mezi party Hexa 50 s vyztuženou celohliníkovou konstrukcí bez použití plastových částí, která je momentálně nejsilnější na trhu. Za tento stan o rozměru 3 × 3 metry zaplatíte necelých 21 tisíc korun.


Další články

Souhlas se soubory cookie pomocí Real Cookie Banneru