Chcete mít doma polštářek s originálním potiskem? Prozradíme vám trendy!

Vtipný polštář
Polštář "hra o trůny". Foto: Bastard.cz

Udělat si to doma útulnější a krásnější, to lze mnoha způsoby. Jedním z nejjednodušších jsou však doplňky v interiéru, které dokáží interiér pozvednout na úplně novou úroveň. Třeba v obýváku nebo v ložnici se často využívají různé polštářky, které umí tak nějak zjemnit prostor. Pokud je budete vhodně kombinovat s různými přehozy či povlečením, můžete získat opravdu zajímavý design, který navíc lze kdykoliv vyměnit, když na to budete mít náladu. Vše je pouze o vaší fantazii.

Jaké potisky jsou aktuálně trendy?

Aby takový polštářek nebyl jen nudný a obyčejný, může mít zajímavé barevné provedení nebo potisk. Nemusíte ale vsadit pouze na okoukané anglické nápisy, ale vybrat si něco opravdu originálního. V tomto ohledu jsou skvělé Bastardí polštáře s potiskem, které vám nabídnou něco skutečně originálního. Tyto designové polštářky mají rozměr 40 na 40 cm, který je pro to ideální. Každopádně díky takovému potisku nabídne polštářek:

  • Vtipný design
  • Kvalitní digitální potisk

Právě vtipné potisky jsou velkým hitem, které o to lépe vyzní v češtině. Čeští a slovenští designéři je připravují právě pro vás, abyste se vždy mohli při pohledu na takový polštářek usmát. Kvalitní potisky jsou řešeny digitálně, to znamená, že budeou mít dlouhou životnost a nemusíte se bát praní.

S vtipnými potisky může být také oblečení

Nejsou to ale pouze doplňky do interiéru, ale také oblečení nebo módní doplňky, které mohou být opatřeny takovými vtipnými potisky. Něco opravdu nápaditého můžete vymyslet prakticky na každý svršek, čímž se dostáváme k tomu, že si tyto potisky můžete nechat i navrhnout na zakázku. Pokud ale třeba hledáš vtipné ponožky, lze si vybírat z velkého množství designů, které dokáží oslovit k nejrůznějším příležitostem. S vtipnými ponožkami je den hned veselejší, jakmile vyrazíte do ulic.

Galerie:


Další články