O výuku jazyků je zájem i během karantény

laptop
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

O jazykové kurzy a výuku jazyků je a bude zájem stále. V době epidemie koronaviru a samozřejmě i po ní. Lekce jazyků se přizpůsobují požadavkům klientů, stejně tak jako moderní online době. Proto není problém vzdělávat se i během karantény. Jak ale najít toho pravého lektora, který vás i během krizového období něco naučí a zároveň bude tato výuka ze zdravotního hlediska bezpečná?

Online kurzy

Výuka prostřednictvím internetu není nic nového. Tu rádi využívají zaneprázdnění studenti, kteří nechtějí opustit pohodlí svého domova nebo kanceláře. Na druhou stranu pro začátečníka není online kurz prostřednictvím Skype či jiného nástroje až tak vhodný. Osobní kontakt je důležitý i při učení jazyků. U začátečníků je dobrým postupem několik společných lekcí, během kterých se lektor a student seznámí a dále mohou navázat online lekcemi. Avšak během pandemie lze chápat učení přes Skype jako jednu z možností i pro začátečníka, protože jak se říká, lepší něco než nic. Pokud je student pilný, určitě se online výuce přizpůsobí a brzy bude sklízet ovoce. Pro pokročilejší studenty by takový druh lekcí neměl být problém. Online kurzy během karantény poskytuje třeba Britannika, jejíž stránky naleznete na adrese https://www.jazykovekurzypraha.cz.

Až bude po karanténě…

Jakmile skončí karanténa, s klasickými jazykovými kurzy se stoprocentně opět roztrhne pytel. Plánujete-li jazykové vzdělávání, určitě se po vhodné jazykové škole nebo lektorovi poohlížejte už teď. Znalost cizího jazyka je v současném pracovním prostředí velmi důležitá a vzhledem k předpokládané ekonomické recesi se tato dovednost stane ještě důležitější. Jazykové školy zkrátka mohou očekávat velký zájem studentů a je možné, že jejich kurzy budou naplněné. Proto neotálejte.

V Praze je na výběr mnoho škol. K velmi žádaným a výborně hodnoceným patří jazyková Škola Britannika, viz jazyková škola Praha 2 -https://www.jazykovekurzypraha.cz. Škola vypsala nové kurzy na jaro, o jejichž kapacitě se můžete informovat prostřednictvím výše uvedených webových stránek.


Další články