Nástěnné obrazy 3D efekt

nástěnný obraz
Foto: Wallmularia.cz

Nástěnné obrazy 3D efekt jsou moderním trendem, který je čím dál více populární. Trojrozměrné obrazy nebo samolepky jsou důkazem toho, že v dekoratérství není nic nemožné. Jak tedy můžeme úspěšně dosáhnout hloubkového efektu v místnostech?

Jak stylově vyzdobit pokoj svého dítěte?

Trojrozměrné dekorace jsou jednou z nejoblíbenějších dekorací do dětského pokoje. Dětský pokoj je interiérem, který umožňuje jakékoliv uspořádání. Děti mají velký tvůrčí potenciál a neomezenou představivost, a proto se z nich v budoucnu stanou lidé s vášní. 3D obrazy na zeď jsou dekorací, která probudí ve vašem dítěti zájem o svět kolem sebe. Znáte nějaké malé dítě, které nemá rádo výrobky se svým oblíbeným hrdinou?

Jak vyzdobit malý obývací pokoj?

Malý interiér vyžaduje hodně úsilí, pokud jej chcete nápaditě zařídit. Prostorové dekorace, jako je např. 3D obraz, vám umožní dostat z obývacího pokoje to nejlepší a dokonce jej i opticky zvětšit. Prostorové dekorace se skvělé hodí jako módní a stylový doplněk. Jaké vybrat 3D obrazy do obývacího pokoje? V nabídce obchodu Wallmuralia je mnoho doplňků, jejichž hlavním motivem je abstrakce. Můžete si vybrat něco pro sebe.

Stylový interiér ložnice za nízkou cenu

3D obrazy na zeď budou ozdobou, která přitáhne pozornost a poskytne místnosti jedinečný charakter. Trojrozměrné květinové obrazy na plátně se rychle stanou oblíbenou výzdobou ložnice teenagerky. Díky snadné montáži a potisku v nejvyšší kvalitě bude dekorace sloužit opravdu dlouhou dobu.

3D obrazy na plátně canvas jsou moderní a trvanlivé

Materiál canvas, ze kterého je 3D obraz vyroben, je jedním z nejodolnějších materiálů. Každý, kdo měl možnost otestovat si tuto formu dekorace, určitě zjistil, že se jedná o klasický obraz na plátně. Ve skutečnosti canvas svou strukturou připomíná plátno, ale nemusíte jej rámovat. Obraz canvas je ergonomický, snadno se zavěšuje na stěně a nevyžaduje žádnou péči, na rozdíl od klasického malířského plátna.

3D obraz dárek pro různé příležitosti

Díky své malé váze jsou obrazy na plátně skvělým dárkem k Valentýnu, svatbě, narozeninám nebo výročí. Tato nevšední dekorace může vzniknout i ze zaslané předem fotografie. Obraz na plátně patří k výrobkům, které jsou známé a oblíbené. Tomu, že cena odpovídá kvalitě, svědčí rostoucí oblíbenost tohoto typu dekorativních výrobků.


Reklamní sdělení:

Hledáte něco neobvyklého? Naším tipem jsou dřevěné a vyřezávané obrazy.


Další články