Erotická masáž pro uvolnění těla i mysli

erotika
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Každý se čas od času potřebuje uvolnit, a to jak po fyzické, tak i po psychické stránce. Právě takovým uvolněním nejen pro tělo, ale i pro mysl je erotická masáž. Proč nezažít příjemnou chvilku a neuvolnit se v přítomnosti krásné osoby. To, jestli jsou erotické masáže jen pro muže, a odpovědi na další otázky ohledně erotických masáží vám zodpoví následující článek.

Co to je a proč ji vyzkoušet?

Erotická masáž se vlastně v zásadě neliší od masáže klasické. Klasická masáž slouží pro uvolnění unavených a zablokovaných svalů a také k regeneraci těla i uvolnění mysli. Erotická masáž obohacuje masáž klasickou ještě o erotický prvek, kdy se půvabná masérka nejčastěji v rouše Evině či masér v rouše Adamově snaží uvolnit i oblast v okolí třísel, ňader či zadečku. Tělo se tak uvolní na maximum. Příjemné doteky nezřídka mohou navozovat až orgasmické pocity a dokonale vás tak uvolní.

Jak masáž probíhá

Jak již bylo řečeno, erotická masáž je pořád jen masáž. Nelze tedy po masérkách nebo masérech požadovat služby, které jsou spojeny s jinými erotickými službami, jako je líbání, orální či klasický sex. To však jejich služby nečiní o nic méně erotickými a uvolňujícími.

Nejklasičtější masáží je masáž „body to body“, kdy masérka natře klienta speciálním olejem a poté jej masíruje celým svým tělem. Taková klasická masáž začíná společnou bylinnou lázní klienta s masérkou, při které je masírovaný pečlivě omyt na celém těle. Následně se klient přesune na masírovací matraci, kde se již plně poddá uklidňujícím dotykům profesionálních erotických masérů a masérek. Uvolní se nejen jeho tělo, ale i jeho mysl. Pokožka je navíc skvěle uvolněná a vláčná, což patří mezi další benefity erotické masáže.

Benefity erotické masáže

  • Uvolnění psychiky
  • Regenerace uvolněných svalů
  • Přítomnost krásné masérky nebo maséra
  • Uvolnění stresu
  • Vláčná, svěží a uvolněná po aplikaci masážního gelu

Kde lze vyzkoušet erotickou masáž?

Salonů, které provozují opravdu kvalitní erotické masáže, není v tuzemsku velké množství. Roli při výběru masážního salonu by měla hrát profesionalita salonu, kvalita nabízených služeb nebo komunikace se zákazníkem. Jedním z míst, kde nabízí kvalitní erotické masáže v Praze, je například salon Angels.


Další články