Masážní lehátko jako základ vašeho salónu

masáž
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Chystáte se zařizovat váš nový masážní salón nebo máte v plánu jej vylepšit tak, aby jeho vybavení odpovídalo těm nejmodernějším standardům? Začněte výběrem kvalitního masážního lehátka. Zákazník se především musí cítit pohodlně, jedině pak se k vám bude vracet.

Myslete na pohodlí zákazníka i na sebe

Většina masážních lehátek splňuje nároky na pohodlí a bezpečnost pacienta i maséra. Jejich konstrukce je pevná, zpravidla kovová, ale některé luxusnější verze jsou i dřevěné. Příjemné lůžko různých materiálů i barev je samozřejmostí, stejně jako jeho polohovatelnost. Masážní lehátka mají také ve své horní části upravený otvor pro hlavu, aby byla masáž zad co nejpohodlnější. Levnější varianty lehátek jsou polohovatelné manuálně, u luxusnějších provedení zajišťuje úpravu výšky motor, někdy i dva.

V době „koronavirové“ je obzvlášť potřeba dbát na hygienu. Všechna lehátka určená do salónů nebo ordinací jsou velmi jednoduše omyvatelná a údržba je tak bezpečná a hlavně velmi rychlá. Zákazník tak nemusí mít žádnou obavu o své zdraví.

Nejmodernější lehátka jsou samozřejmě konstruována i s ohledem na pohodlí masérky nebo maséra. Budete mít komfortní přístup k pacientovi, aniž byste si namáhali záda nebo jiné partie. Rehabilitační cviky se tak stanou hračkou a zákazníci se k vám budou vracet.

Lehátka všeho druhu online

Kvalitní lehátka lze obstarat pohodlně na internetu. Pokud by vám z nějakého důvodu nevyhovovalo, máte právo jej do dvou týdnů vrátit a obstarat si jiné, lepší. Zaměřte se na specializované obchody nabízející odborné poradenství a servis, jako například Resi. Zde lze zakoupit i kosmetická lehátka, případně vyšetřovací lehátka a další rehabilitační potřeby a doplňky. Široký výběr tohoto obchodu je jistotou, že zakoupíte to správné masážní lehátko, které bude středobodem vašeho salónu.


Další články