Jak zpestřit dětskou zahradní párty?

jedlé lžičky
Foto: jedlenadobi.cz

Zabavit děti může být někdy skutečný oříšek. Stejně tak je přimět k jídlu. My vám poradíme, jak vyřešit obojí naráz pomocí skutečné vychytávky v podobě jedlého nádobí. A s oslavou bude ve finále méně práce i pro rodiče, protože nezůstanou žádné špinavé talíře ani lžičky.

Když už dojídat, tak kompletně

Jedlé nádobí může být praktickým zpestřením nejen oslavy, ale třeba i výletu. Skvělé na tom je, že jsou jedlé lžičky, talíře, brčka nebo kelímky pro děti motivací, jak dojíst jídlo, ve kterém by se v jiné situaci nimraly. I notoričtí nedojídači pak mají motivaci, jak svoji porci sníst skutečně celou včetně chutného nádobí. To je navíc zdravé, vhodné pro vegany a samozřejmě stoprocentně ekologické.

Na dětské zahradní slavnosti bude takové nádobí skutečnou třešničkou na dortu. Dětem lze servírovat zmrzlinu do jedlých kornoutů z perníků, připravit jim dezert na vidličku, kterou si nakonec snědí. Bonusem jsou pak jedlé lízátkové tyčky, pomocí nichž lze vytvořit stoprocentně jedlá lízátka.

Ekologická zábava pro každou párty

Servírování letních limonád, shaků, koktejlů a džusů se promění v akci, která zaujme více než kouzelník. Nápoje v jedlém kelímku mohou být teplé i studené a vydrží s tekutinou až 40 minut v křupavém stavu. To samé jedlá brčka, která kelímek ozdobí. A když je dopito, vše se sní. Jedlé kelímky si oblíbí také dospělí, protože je v nich možné servírovat i kávu. Takové řešení je navíc ekologické, jelikož nebudete produkovat další odpad do plastem zaplněné planety.

Schroupání lžičky nebo talíře je ve finále i zážitkem. Jen si představte, že se zakousáváte do příboru, kterým jste snědli dezert. Dětská představivost nezná mezí, a tak se pojídání nádobí na zahradní párty změní v hit, který nebude smět příště chybět. Protože když už se má dojídat, tak se vším všudy!


Další články