Fotografa pro vaši svatbu si zajistěte s dostatečným předstihem

svatební foto
Foto: Foto Freisner

Chcete mít vzpomínky na vaši svatbu v podobě krásných svatebních fotografií? Pak začnete včas řešit svatebního fotografa a nenechávejte tuto zdánlivou maličkost na poslední chvíli.

Jednejte včas

Fotografů jsou mraky, ale skutečně kvalitní profesionálové jsou natolik žádaní, že ve vámi vysněném termínu nemusí být žádný volný. I když je svatební den „ten váš“, ve stejný okamžik na dalších místech probíhají další obřady a všechny tyto páry chtějí mít svůj den také náležitě zdokumentovaný. Domluvení termínu se svatebním fotografem by měl být jedním z prvních kroků organizace vaší svatby.

Pakliže si včas zajistíte profesionálního fotografa, odpadne vám jedna velká starost a o záznam svatebního dne nemusíte mít žádnou starost. Fotograf, který má zkušenosti se svatebním focením, zajistí vše potřebné.

Zkušený svatební fotograf

Plánujete-li obřad v Olomouci, Prostějově, Přerově, Šternberku u Olomouce, Šumperku či Mohelnici nebo na dalších místech Olomouckého kraje, pak vřele doporučujeme svatebního fotografa Jana Freisnera. Tento profesionál se specializuje na fotografování obřadů, ale i dalších společenských akcí, a tak není problém se s ním domluvit na fotografování plesů nebo firemních večírků. Zároveň je možné, že si vaše dítě přineslo fotografii ze školy nebo školky, jejíž autorem je právě Jan Freisner. Často je také fotografem maturitních plesů.

Aby vzpomínky zůstaly

Výsledné fotografie určitě žádejte i v digitalizované podobě. Klasická papírová fotografie má své nesporné kouzlo, ale zub času se na ní dříve či později podepíše. Snímek v digitální podobě zůstane stále v prvotřídní kvalitě. Nezapomeňte ale na zálohy. Kompaktní disk nebo externí harddisk mají také svoji životnost, proto je nejbezpečnější fotky zálohovat na více místech, z nichž jedno by mělo být vzdálené úložiště. O své vzpomínky pak nepřijdete.


Další články