Svatba na klíč v přírodě? Naším tipem jsou Martinice u Březnice

svatební kytice
Ilustrační foto. Zdroj: Pixabay

Svatba, to je velká událost, na kterou se jen tak nezapomíná. Proto by místo jejího konání mělo být vybíráno pečlivě a s dostatečným předstihem. Naším tipem jsou Martinice na pomezí Jihočeského, Plzeňského a Středočeského kraje, kde svatby na klíč s ubytováním volí mnoho párů a vždy odjíždějí spokojeni.

Výhody svatby na klíč

Tradiční i netradiční svatba s ubytováním může být připravena na klíč. Má to své výhody. Zajistíte si tak výrazné ulehčení organizace tohoto významného dne, ať už se jedná o svatební den v rodinném kruhu nebo o událost s více jak stovkou hostů. A přesně tohle umí v hotelovém resortu Equitana. Je libo kompletní svatební servis od květin, přes obřad, jídlo, dort, ubytování až fotografa, kapelu nebo DJe? Není problém.

Místo pro obřad si můžete zvolit na nedalekém krásném renesančním zámku v Březnici nebo v samotném areálu resortu. Nejoblíbenější je ale svatební molo u rybníka přímo na pozemku hotelu. Velký den může zakončit hostina se zábavou, na novomanžele pak bude připravené apartmá zdarma.

Svatba v přírodě s ubytováním v okolí Plzně tak může být vcelku jednoduchou záležitostí. Stačí se podívat na www.equitana.cz, kde naleznete veškeré potřebné informace, včetně možnosti výběru toho pravého termínu. Cena svatby na klíč se pak odvíjí od požadavků novomanželů a počtu hostů.

Poznejte příjemný kraj pod Brdy

Martinice jsou malým malebným městečkem nedaleko Březnice v okrese Příbram. Rozhodnete-li se v resortu strávit více nocí, můžete svoji svatební cestu pojmout vlastenecky a prožít ji v příjemném kraji pod Brdy. Ty můžete procestovat křížem krážem. V blízké Příbrami lze navštívit Svatou horu a romantika na vás čeká u Rusalčina jezírka nedaleko zámku ve Vysoké u Příbramě. Daleko to není ani na Orlík. Ubytování v Martinicích tak může být místem, kam se budete rádi vracet, protože resort nabízí mimo jiné wellness či aktivity s koňmi.


Další články